Savaş hocanın dediklerini harfiyen uygulayan var mı?

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
sadece programlardan hareketlerden tekrar sayılarından bahsetmiyorum.

Mesela set bittiğinde siz de bitmiş olun 1 tekrarlık dahi enerjiniz kalmasın diyor. Ben bu şekilde çalışırsam programım çok aksar. yani son setler son hareketler mümkün değil çıkmaz. o yüzden enerjimi biraz yayarak kullanıyorum ve her harekette kendimi zorlayacak, ama bir sonraki hareketi de yapamayacak kadar olmayan bir ağırlık tercih ediyorum. yavaş yapıyorum duruştan hareketin yapılışından taviz vermiyorum.
Siz neler düşünüyorsunuz nasıl çalışıyorsunuz?

Forum Üyesi
Hareketi her zaman tam yapın der, pump için ağırlıkları düşürüp tekrar sayısını artırın der hep. O yüzden diyorum.
Siz dediği şekilde yapın, içinize sinmiyorsa bildiğiniz gibi yapın. Bu güne kadar önerdiği hiçbir hareketten sakatlık yaşamadım, aksine verim aldığım için buradayım. Kişisel olarak bunu söyleyebilirim.

Yorum
Site Admini
Ben serbest çalışıyorum şu anda, önceden Savaş hocayı çok disiplinli biri olarak bilirdim ama instagramda paylaştığı fotoğraflara baktığımda sıklıkla alkol aldığını gördüm ve cheat meal olarak da fazla. Ona rağmen formu iyi. Çok kasmak psikoloji bozuyor. Hareketleri yaparkende hareketi tam yapın diyor ama kendi çektiği videolarda hareketi tam yapmıyor :) kafa karıştırıcı.
Instagramdaki fotolarimda oldukca alkol aldigini gordum demissin. Bana da goster o fotolari, ben de ogreneyim bakalim o fotograflari nelermis ? :)

Yorum
SMS Onaylı
Onursal Üye
Instagramdaki fotolarimda oldukca alkol aldigini gordum demissin. Bana da goster o fotolari, ben de ogreneyim bakalim o fotograflari nelermis ? :)
O dönemde öyle bir izlenimim oluşmuş yoksa yazmazdım, o tarihlerde sık denk gelmiş demek ki daha çok facebook ta. Instagram yanlış yazmışım. Yazalı baya zaman olmuş. Her zaman yeni videolar bekliyoruz.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: