Aşırı Zayıflılık

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Merhaba aradaşlar,

Artık bıktım diyebilirim yani zayıflıktan değil tamam bende kilo almak istiyorum ama yiyemiyoruz zorluyorum olmuyor artık kendimi geçtim insanların "oğlum biraz kilo al" demelerinden gına geldim. Gerçekten artık zorlayacağım yaşım 22 olacak boyum 1.77 kilom 52-53 bir ara spor yaptım vücudumda değişiklik oldu az biraz fark edebiliyor insan.

Artık düzenli bir beslenme düzenine, uyku düzenine, spora başlamak istiyorum. Ciddiyim saatine kadar saniyesine kadar ayarlayacağım. Bana bu konuda yardımcı olur musunuz. Doktorluk olarak bir sorunum yok check up bile oldum sadece yemediğim için alamıyorum kilo neler önerirsiniz? Neyi yapmalıyım, neyi yapmamalıyım. Teşekkür edederim ilgi gösteren herkese şimdiden.

Forum Üyesi
Rakamlara takılma dostum 10kg yağ almak var 10 kg kas almak var tabiki abartıyorum burda rakamları ama günlük alman gereken protein miktarını ölç ardından öğün başı 100 gr karbonhidrat almaya çalış ve doğru gym e git hergün full body çalış (bence) ve mutlaka güzel bacak antremanı yap 1-2 aya kendini güzelce toplarsın

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: