Acil Soruları Sizler Sorun Bizler Yanıtlayalım

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Arkadaşlar genel olarak , bazı sorular bir diğerinin aynı.Acil ve kısa soruları sormak için bu konuyu kullanabilirsiniz.Forumda'ki bilgi birikimi olan arkadaşlar , aynı şekilde soruları yanıtlamaktan çekinmeyin.

Detaylı sorular için konu açın , ilgili konularda ilkin arama yapın.

Katagorileri gezin, beslenme ve antrenman programları ile ilgili birçok konu , soru ve cevap forumuz da mevcuttur.Ya benim sorum çokta önemli değil aslında demeyin.Forum genel olarak herkese açık olduğundan.Sizin soracağınız soruların yanıtlarından faydalanacak binlerce insan var.

Bilgi paylaştıkça değerlenir sonuçta.Hadi hayırlı olsun.Buyurun siz sorun bizler yanıtlayalım arkadaşlar.

Sağlıklı ve spor dolu bir gün dilerim.Forumu tercih etiğiniz için teşekkür ederiz.

3 adet boyun fıtığına sahibim. Düzgün bir şekilde program yapıp onu uyguluyorum. Dün ilk defa boyun tarafımda "fıtık" ağrısı hissettim. dumbbell lateral - rope push down - dumbbell biceps curl. son 3 hareketim buydu. İlk lateralde hissettim. dumbell curlde de hissedince bıraktım.
lateralden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Bugün tekrar gitmeyi planlıyorum, şu an için ağrı yok. Sizce gideyim mi? Yoksa birkaç gün bekleyip programdan laterali çıkartıp başka bir sistemde mi gideyim?
Umarım cevaplar işinize yaramıştır. Başka sorular varsa onları da yazın arkadaşlar. :)

Yorum
Forum Prensesi
Forum Üyesi
merhaba..ben Savaş Hocanın bayanlar kilo verme ve sıkılasma programına başladım...bcaa ve balığ yagı hapı ve vitamin kullanın diyor..ben ilk defa BCAA alıcam..Hangi markayı önerirsiniz,cok tesekkurler..

Yorum
Forum Prensesi
Forum Üyesi
Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool: