fakir işi antreman programım

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
sizle evde yaptıgım programı paylasmak istedim yağ yakma diyetindeki programım bu kardiyo eklemelimiyim kardiyo yapmayı hiç sevmiyorum dinlenme günlerinde evde 10dk hiit yapıyorum karın egzersizleriyle beraber
bulgarin squat 4x12 (sırt çantasına kitap dambıl vb koyup yapıyorum)
medicine ball curls 4x12 (pilates topumu kalfımın üstüne koyup belimi kaldırım popoma kadar çekiyorum)
negatif şınav 4xmax (dizüstü kalkıp yavaş hızda kendimi indiriyorum)
inverted row (buharekette sıkıntım kendimi tam aşşağı bırakamıyorum yere oturmak zorunad kalıyorum çok alan olmadıgı için)
hindi push ups b uhareketten memnun değilim bunun yerine ne ypabilirim ?
çantaya ağırlık koyup tek elle biceps curl 4x12
bench dips 4x12
kardiyo eklemelimiyim yoksa bu çalısmalarla da iyi kalori yakabilirmiyim haftada 1 kardiyovasküler sistem için kardiyo yapmayı düşünüyorm şimdiden teşekkürler :D
beslenmem
1900 kalori
yaklaşık 60-70 gram yağ
100-130 gr karbonhidrat
100-130 gr protein
( birde eklemeyi unutmusum dinlenme günlerinde rich piananın feeder workoutunu yapmayı düşünüyorum bir zarar gelmez sonuçta bilmiyenler için 100 hammer curls 100 triceps curldu sanırım hafif kiloyla)

Son düzenleme:
Forum Üyesi
normal dipste ekle bence göğüs için, hindu pushup nereyi çalıştırıyo bilmiyorum da omuz içinse onu boşver omuz için pike push up var dışardan bakınca boş hareket gibi duruyor geçen yaptım bir overhead press değil ama gene de iş yapar, karın bölgesi için decline plankı da kesinlikle ekle bence

Yorum
Forum Üyesi
hocam dips yapamıyorum tek ayakla yapıcam 2 tane sandalye var sağa sola koyuyorum efsane oluyor bidaki antremana ekliycem karını dinlenme günlerinde yapıyorum egefitnısın 10dkda karın kası programını

Yorum
Forum Üyesi
youtubden görüp gaza gelmeyin.onlar videodan para kazanmak için akşama kadar tuvalet yapma videosu bile çekerler.100 curlde lif atarsa ne yapacaksın?

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: