Skiny fat vücut tipinden nasıl kurtulurum?

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Kilo (kg)
79
Spor Geçmişi
hiç
Boy (cm)
177
Merhabalar , skiny fat vücut tipine sahip olduğumu düşünüyorum ve bundan kurtulmak istiyorum .bana yardımcı olabilicek kardeşlerime şimdiden çok teşekkur ederim

Forum Üyesi
Kardeşim öncelikle iyi geceler skinny-fat dırumunu atlatmanın tek yolu sağlam yemek ve sağlam antrenman yapmak önce yağ yakmaya çalışırsan olan az kası da zedeleyeceksin.Benim sana tavsiyem 1 yıl sağlam ye sağlam çalış 83-84 kilolara çık kontrollüce sonra yağ yak.Fullbody veya Upper-Lower ile başla.

Yorum
Forum Üyesi
Teşekkür ederim ama sormak istediğim konulardan biri nasıl beslenmeliyim ?
Bir başkası ise spor salonuna gitmem şartmı?Bana yardımcı olun lütfen psikolojim yıllardır yerlerde artık göbek ve simit yağlarımdan kurtulmak istiyorum

Yorum
Forum Üyesi
Spor salonuna gitmek zorunda değilsin kardeşim öncelikle onu söyleyim ben evde başladım yeraltı salonlarda da da yaptığım oldu emin ol ev çok daha iyi oluyo yeterli malzeme varsa.Eve al bi set paran varsa şuan sehpa da al yoksa sehpayı sonr al sehpa yerine başka alternatif yaparız bi süre.Beslenmen aynı şu şekil olabilir kardeşim Kilon başına 3,4 gram karbonhidrat 1,3-1,5 gram protein ve sağlıklı yağlar.Hayatından basit şekeri çıkarrtığında o sorun çözülecek.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: