BİR VÜCUT GELİŞTİRME YARIŞMASINA KATILMAK?

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Moderatör
Kilo (kg)
88
Spor Geçmişi
4
Boy (cm)
172
Kol (cm)
40
Bel (cm)
86
Omuz (cm)
137
Herkese merhaba. Ben bir vücut geliştirme yarışmasına katılmayı düşünüyorum. Daha önce yarışma tecrübem olmadı. Bir yarışmaya katılmak maddi açıdan aşağı yukarı ne kadar para harcatır. Ona göre hesap kitap yapmak istiyorum. Hazırlanma süresini 6 8 ay olarak baz alabiliriz. Bunu göze ıp cevaplarsanız sevinirim. Herkese iyi sporlar :)

Forum Üyesi
Kanka forumdan biliyorum seni yarışma için steroid şart bence sağlığını riske atmana gerek yok ama bilgi öğrenmek istiyorsan internette mutlaka bunla alakalı yazılar vardır . Bu arada illa bir yarışmaya katılmak istiyorsan türkiyede powerlifting rekorları Cenk Koçakla yarışmadığın sürece bence ilaçsız kırılabilir düzeyde ona yönelebilirsin

Yorum
Forum Üyesi
Kanka forumdan biliyorum seni yarışma için steroid şart bence sağlığını riske atmana gerek yok ama bilgi öğrenmek istiyorsan internette mutlaka bunla alakalı yazılar vardır . Bu arada illa bir yarışmaya katılmak istiyorsan türkiyede powerlifting rekorları Cenk Koçakla yarışmadığın sürece bence ilaçsız kırılabilir düzeyde ona yönelebilirsin
Düşük kglerde yarışırsa anca. Ama orda bile doping oluyor.

2 Yorumlar
redleo34
redleo34 yorum yaptı
Yurtdışındaki sporculara göre kırdığımız rekorlar düşük ipf türkiye rekorlarına bakınca resmi 300 kg üzeri deadlift yapan 7 kişi var youtubeda görüyorum 300 kg yapan bir sürü japon kılıklı minik herif var o açıdan Türkiyede hala ilaçsız rekor kırılabilir dedim

Ata Han
Ata Han  yorum yaptı
Denemeye değer aslında güçlü bir sporcu olduğumu da düşünüyorum hedefim herhangi bir yarışmaya katılmak zaten illa podyum olması da şart değil fakat powerlifting tarzı idmanlara geciş yaptigimda pump hissiyatını tam alamıyorum ve hacim kaybediyor gibi hissediyorum. Bu yüzden powerliftinge ne zaman başlamaya karar versem 2 hafta sonra bırakiyorum. Teşekkurler bu arada arkadaşlar :)

• :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh:
  • :rolleyes: