Antreman programi yardim lutfen

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Kilo (kg)
95
Spor Geçmişi
1
Boy (cm)
175
Boy:175
Kilo:95
Karin bolgesindeki yaglari eritmek icin nasil bi egzersiz yapmam gerekiyo gunluk ne kadar kardiyo ve ne kadar agirlik calismam gerekiyo ve protein ne kadar bir miktar almam gerekiyo cevaplariniz icin simdiden tessekkurler

Moderatör
SMS Onaylı
dostum merhaba , vücut yağ oranını ölçtürdün mğ hiç ?
Bölgesel zayıflama diye birşey olmaz. Erkeklerde vücudun bel çevresinde , kadınların da basen çevresinden başlamak üzere genel yağlanma görülür. Bu yüzden eğer karnındaki yağların gitmesini istiyorsan total götürmeye yoğunlaşacağız. Eğer gerçek isteğin karnının düzleşmesi ise haftada en az 4 gün kardiyo günü yapmalısın. Ağırlık antremanları kaslarda anaerobik metabolizma olarak çalışır , bu da kaslarda depolanan ve kanda serbest dolaşan glikoz-glikojen götürür. Bu glikoz ve glikojen ; sen karbonhidrat aldığın an borç alınmış gibi geri konur. Uzun süreli egzersizler aerobik metabolizmadır, hücrelerde mitokondri sayısında artma meydana getirir ki bu da o2'li solunum demek , bu da yoğun enerji yakımı ve yağ yakımı demek.
İşin özü göbeğin gitsin diyorsan 3-4 gün koş haftada

Yorum
SMS Onaylı
Forum Üyesi
dostum merhaba , vücut yağ oranını ölçtürdün mğ hiç ?
Bölgesel zayıflama diye birşey olmaz. Erkeklerde vücudun bel çevresinde , kadınların da basen çevresinden başlamak üzere genel yağlanma görülür. Bu yüzden eğer karnındaki yağların gitmesini istiyorsan total götürmeye yoğunlaşacağız. Eğer gerçek isteğin karnının düzleşmesi ise haftada en az 4 gün kardiyo günü yapmalısın. Ağırlık antremanları kaslarda anaerobik metabolizma olarak çalışır , bu da kaslarda depolanan ve kanda serbest dolaşan glikoz-glikojen götürür. Bu glikoz ve glikojen ; sen karbonhidrat aldığın an borç alınmış gibi geri konur. Uzun süreli egzersizler aerobik metabolizmadır, hücrelerde mitokondri sayısında artma meydana getirir ki bu da o2'li solunum demek , bu da yoğun enerji yakımı ve yağ yakımı demek.
İşin özü göbeğin gitsin diyorsan 3-4 gün koş haftada
gunluk 15 20 dk kosu yapiyorum sonrasinda agirlik basiyorum bunu program haline getirmek istiyorum yani bide herhangi bi supplement kullanmam gerekiyomu

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: