Genrise Hakkında Görüşleriniz

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Merhabalar arkadaşlar muhtemelen daha önce bir kaç konuda bu bahsettiğim marka tartışılmıştır ama ülkemizde protein tozları gereksiz pahalı ama bu markanın protein tozları bana çok uygun fiyata gözüktü elin Avrupalısı aynı ürüne 50 dolar verirken biz 250 - 300 tl veriyoruz Hardline nin ürünleri (yerlimi bilmiyorum ) bile aynı fiyata ama Genrise nin protein tozları 54 - 120 tl çivarlarında aranızda hiç alan kullanan varmı yorumlarınızı çok merak ediyorum .

Link : http://www.genriseshop.com/

Forum Üyesi
Tanıdığım bir profesyonel vücut geliştirme ile uğraşan abiye bu markayı sormuştum. Kendisinin labaratuvarda çalışan bir arkadaşı varmış gidip test yaptırmış ve gayet olumlu sonuçlar ortaya çıkmış. Mesajlar halen duruyor.

Yorum
Forum Üyesi
İşte bir diğer sıkıntı da o . Ben bir marka yapsam daha oturaklı bir isim koyarım Türk markası yerli marka diyoruz Genrise diye isim çıkıyor karsımıza protein tozunun kutusuna bakıyorum bir sürü yabancı kelimeler üstelik hepsinin Türkçe karşılığı olmasına rağmen ... Sonra Türkiye de hiç bir şey gelişmiyor... Gelişmez tabi

Yorum
Forum Üyesi
Protein tozu çok maliyetli bir ürün değil bildiğim kadarıyla, maliyetin çoğu pazarlamadan kaynaklı. Bence denenebilir.

Yorum
Forum Üyesi
ben hayır diyorum. daha önce bu konuda yorumumu belirttim. altıntı yapayım :

'' http://www.genriseshop.com/index.php?do=dynamic/view&pid=31

burdaki inceleme tek başına yetmez. Ülkede hangi işi hangi bakanlık doğru yapıyor da bunu doğru yapacak? Kesinlikle güvenmem. Şuna bak karşılaştırma verileri raporu yok. biz yaptık aha bu da sözlü beyanımız demişler. Ayrıca sadece protein oranı doğrulanmış. Kalitesi, protein kaynağı, üretim teknolojisi, içinde yer alan tüm maddeler, amino asit oranları miktarları ve sağlıksal yeterliliği? ''

Yorum
Forum Üyesi
ben hayır diyorum. daha önce bu konuda yorumumu belirttim. altıntı yapayım :

'' http://www.genriseshop.com/index.php?do=dynamic/view&pid=31

burdaki inceleme tek başına yetmez. Ülkede hangi işi hangi bakanlık doğru yapıyor da bunu doğru yapacak? Kesinlikle güvenmem. Şuna bak karşılaştırma verileri raporu yok. biz yaptık aha bu da sözlü beyanımız demişler. Ayrıca sadece protein oranı doğrulanmış. Kalitesi, protein kaynağı, üretim teknolojisi, içinde yer alan tüm maddeler, amino asit oranları miktarları ve sağlıksal yeterliliği? ''

Dediklerinize katılıyorum olayı daha fazla kurcalamak da istemiyorum yoksa konu sapıtıcak :D gerçekten öyle , ülkemizde hangi bakanlık işini doğru yapıyorki bunu yapsın .. her neyse . Peki önereceğiniz markalar nelerdir ?

Yorum
Forum Üyesi
Dediklerinize katılıyorum olayı daha fazla kurcalamak da istemiyorum yoksa konu sapıtıcak :D gerçekten öyle , ülkemizde hangi bakanlık işini doğru yapıyorki bunu yapsın .. her neyse . Peki önereceğiniz markalar nelerdir ?
whey de inkospor
bcaa da sci-mx

Inkospor hakkında aslında çok konuşulması lazım fakat malesef tüketiciler farkında bile olmadan reklamı bol markalara yöneldiğinden bu marka arkada kalıyor. Bu adamlar reklama harcayacağı parayı üretime hammaddeye kasıyor. Almanya gibi bir yıldız ülkede her türlü tahlil testlerde kalitesini defalarca kez kanıtlamış, yine Almanyada üst üste yılın protein tozu seçilmiş. Neden? Çünkü içerik çok sağlam. Açın bakın bu içerikte hele de bu fiyatta bir toz bulamazsınız. Satıcı gibi konuştum ama alakam yok sadece insanların bunu keşfetmemesine üzülüyorum

Yorum
Forum Üyesi
whey de inkospor
bcaa da sci-mx

Inkospor hakkında aslında çok konuşulması lazım fakat malesef tüketiciler farkında bile olmadan reklamı bol markalara yöneldiğinden bu marka arkada kalıyor. Bu adamlar reklama harcayacağı parayı üretime hammaddeye kasıyor. Almanya gibi bir yıldız ülkede her türlü tahlil testlerde kalitesini defalarca kez kanıtlamış, yine Almanyada üst üste yılın protein tozu seçilmiş. Neden? Çünkü içerik çok sağlam. Açın bakın bu içerikte hele de bu fiyatta bir toz bulamazsınız. Satıcı gibi konuştum ama alakam yok sadece insanların bunu keşfetmemesine üzülüyorum

Çok teşekkürler hemen bakıyorum :)

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek: