Genrise Hakkında Görüşleriniz

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
ben yaklaşık 1.5 senedir genrise kullanıyorum. İçerik olarak belirttikleri diğer yabancı markalara göre çok daha sade ve katkısız.
Ucuz olması piyasaya tutunma sebebindendir, diğer markalarla mücadele edebilmek için. Tarım bakanlığının sağlık için tehdit oluşturabilecek bir ürüne onay vereceğini sanmıyorum. Hammaddesi de almanyadan geliyor. Yerli üretime başlanacağını beyan etmişlerdi ama başladılar mı bilmiyorum. Serbest piyasa çıkarlarının döndüğü dünyada ben diğer markalara da güvenmem ki... Onların gerçekte ne kadar kaliteli olduğunu biliyor muyuz?

Aslında şöyle bişey yapalım bence. Kullandığımız protein tozu markalarını burada paylaşalım. Ve testlere gönderelim gerekirse özel labaratuvarlara. Sonuçları da burada açıklayalım. Aslında bu bizim de yararımıza olur. Hayatımızı etkileyebilecek ürünler kullanıyoruz. Aslında bunu yapmalıyız. Ne dersiniz?

Yorum
Forum Üyesi
Whey ve Kreatinini kullanıyorum gayet memnunum. Gayette kaliteli. Kaliteli dediğiniz yabancı ürünlerden on kat daha kaliteli hatta. İçinde ne var bilmiyorum diyen insan test ettirir bakar diğer bütün yabancı ürünlere yaptığı gibi! Bu iş reklam işi. Ne kadar reklam o kadar maliyet artışı. Genrise reklam yapsa fiyatlarını aşağı çekmezdi, diğerleri o fiyatta ben enayi miyim karımı azaltayım derdi. Naptı? Reklam yapmadı biraz dahi olsa yerli tüketicinin gönlünü kazanmaya çalıştı fiyatıyla. Hala daha da ucuzlatabilir diyenler de var. Bu işin argesi cartı var curtu var. Bu adamlar kar etmezse nasıl gelişebilir? Nasıl cebine para ayırabilir. Yerli markalara olan gereksiz güvensizliğinizi de anlamıyorum. Ufak kutusu 40lira al dene bakalım sonra whey diye içtiğin şerbetlere benzer mi gör... Denemeden kullanmadan önyargıyla eleştiri yapılmaz. Sahibine facebook Vs..veya telefonlardan ulaşmak isteseniz ulaşırsınız örnek isteyin vermeyiz kardeşim diyeceklerini de sanmıyorum. Orjinal diye satılan sahte yabancı ürün riskini alacağıma ülkemde satışa sunulmuş ürünü alırım daha iyi. Türk yapıyorsa kesin bir şey vardır mantığıyla ne yerli firmalar gelişir kalitesini arttırır ne de siz hayalini kurduğunuz ürünlere daha ucuz fiyata ulaşabilirsiniz.

Yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı:emoji_nerd:

Yorum
Forum Üyesi
Web Sitesi
www.uluslararasiogrenci.com
Merhabalar arkadaşlar muhtemelen daha önce bir kaç konuda bu bahsettiğim marka tartışılmıştır ama ülkemizde protein tozları gereksiz pahalı ama bu markanın protein tozları bana çok uygun fiyata gözüktü elin Avrupalısı aynı ürüne 50 dolar verirken biz 250 - 300 tl veriyoruz Hardline nin ürünleri (yerlimi bilmiyorum ) bile aynı fiyata ama Genrise nin protein tozları 54 - 120 tl çivarlarında aranızda hiç alan kullanan varmı yorumlarınızı çok merak ediyorum .

Link : http://www.genriseshop.com/

bu markayı duymuştum ve bir kaç ürünü incelemiştim ama aşağı yukarı wheylerde fiyat aynı geldi bana protein oranına göre :)

en sağlıklı yorum kullanıp söylemek tabi

Yorum
SMS Onaylı
Onursal Üye
ben hayır diyorum. daha önce bu konuda yorumumu belirttim. altıntı yapayım :

'' http://www.genriseshop.com/index.php?do=dynamic/view&pid=31

burdaki inceleme tek başına yetmez. Ülkede hangi işi hangi bakanlık doğru yapıyor da bunu doğru yapacak? Kesinlikle güvenmem. Şuna bak karşılaştırma verileri raporu yok. biz yaptık aha bu da sözlü beyanımız demişler. Ayrıca sadece protein oranı doğrulanmış. Kalitesi, protein kaynağı, üretim teknolojisi, içinde yer alan tüm maddeler, amino asit oranları miktarları ve sağlıksal yeterliliği? ''

Yerli markalara güvensizlik çok doğru değil yeterli bilgi sahibi olmadan. Gayette iyi bir protein tozu olabilir. Sonuçta protein tozudur besin değeri yüksektir. Karşılaştırma verisi koymak zorunda değildir. Üretim teknolojisi kalitenin doğrudan belirteci olmaz farklı tekniklerle aynı ürün üretilebilir, içindeki tüm maddeler kutu üstünde yazar.

Yorum
Forum Üyesi
Web Sitesi
www.uluslararasiogrenci.com
Yerli markalara güvensizlik çok doğru değil yeterli bilgi sahibi olmadan. Gayette iyi bir protein tozu olabilir. Sonuçta protein tozudur besin değeri yüksektir. Karşılaştırma verisi koymak zorunda değildir. Üretim teknolojisi kalitenin doğrudan belirteci olmaz farklı tekniklerle aynı ürün üretilebilir, içindeki tüm maddeler kutu üstünde yazar.

yerli mallarını desteklemeliyiz hatta :)

karbonhidrat tozlarının değerleri ve fiyatları son derece iyi

Yorum
SMS Onaylı
Onursal Üye
whey de inkospor
bcaa da sci-mx

Inkospor hakkında aslında çok konuşulması lazım fakat malesef tüketiciler farkında bile olmadan reklamı bol markalara yöneldiğinden bu marka arkada kalıyor. Bu adamlar reklama harcayacağı parayı üretime hammaddeye kasıyor. Almanya gibi bir yıldız ülkede her türlü tahlil testlerde kalitesini defalarca kez kanıtlamış, yine Almanyada üst üste yılın protein tozu seçilmiş. Neden? Çünkü içerik çok sağlam. Açın bakın bu içerikte hele de bu fiyatta bir toz bulamazsınız. Satıcı gibi konuştum ama alakam yok sadece insanların bunu keşfetmemesine üzülüyorum
Ucuz bir marka değil bahsettiğiniz Optimum dan daha pahalı. http://www.neosante.com/23540/inko

Yorum
Forum Üyesi
Ön yargıyla yaklaşmamak lazım.
Abim ile birlikte 3 yıldır bu firmayla çalışıyoruz adamlar en ufak şikayetimizde bizi cepten arayıp ilgileniyor.
Piyasa hakkında yapılan çakallıklarla ilgili bilgilendiriyolarlar.
En son konuşmamızda sahibi bize piyasadaki whey protein tozlarının fiyatının hepsini 90 TL aşağıya çekilmesi gerektiğini söyledi.
Kur mur hikaye arkadaşlar o fiyatlar hep bu şekilde yüksekti yıllardır.
Şaka değil isteseler cidden bunu yapabileceklerini ekledi.

Yorum
Forum Üyesi
Biz markayı seven toplumuz bize neyin faydası var onun peşinde değil en ünlü en karizmatik ne ise elimizde tuzluk ile onun peşinden koşan bir toplumuz.

Geçenlerde kendini protein tozu satan bir bayi sorumlusu olarak tanıtan bir yalamuk ile tartıştım. Gruba weideri falanca site ucuza veriyor efendim nasıl verebilir gibi yorum yapmıştı. Güya kendisi protein tozu satıyor ama weideri Türkiye'ye kimin getirdiğini bilmiyor Yakamoz gıda getiriyor adam sitesinde uyguna satıyor.
Bende Genrise daha iyi 4 kutu kullandım dedim bana yazdı ya o izmir ürünü cacık o dedi. Bende kendisine sen sattığın ürünü Türkiye'ye kimin getirdiğini bilmiyorsun Genrise nin de nerede yapıldığını bilmiyorsun ama çamur atıyorsun dedim. Genrise Ankara'da üretiliyor valla ben çok memnunu en iyi ürünleri de kullandım genrise kadar verim almadım ama üzülüyorum sanırım yakan zamanda firma kepenkleri çeker gibi.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: