Ronic Nutrition Nasil ??

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Thread Owner
Forum Üyesi
Bi forumda kotulemislerdi sizce o kadar kotu mu ? Aranizda kullanan ve etki goren oldumu ? 70 servis tekli pakette fiyati 220 liraymis. Fiyati beni cezbetti .

Yönetici
SMS Onaylı
Ucuz olarak bunu kullanmıştım , tavsiye ederim . Supplementler.Com Whey Protein 2000 Gr - Whey Protein

Ayrıca bir protein tozunun iyi olup olmadığı labaratuvar testi olmadan anlaşılamaz bence , şuana kadar bunuda kullandım weider de kullandım arada bulduğum tek fark sindirim rahatlığı .

Sjsjshsvjsisjwhwbevsjsk kahkaha atmadan duramıcam yorumları okudum da , birisi demiş bu protein tozunu içtikten sonra benchim arttı diye sjshshjwgwhejshdhsjwgsjshskshskdjshhsjk çıldırdım abi . Protein proteindir yumurta beyazı da whey , peynir altı suyu da whey . Ben de yazıyım yumurta yedim benchim arttı diye :D

Bu dediğini de kullanabilirsin reis en kötü, protein kaynağı olarak ucuz olsun diye soya proteini kullanmışlardır belki , o da protein sonuçta .

Yorum
Yönetici
SMS Onaylı
Bu attığın güzel geldi reis içeriği ya 5.5 gram gibi bcaa var 2.5 gram gibide creatine koymuşlar , günde 2 ölçek içsen bundan . Ekstradan creatine almana gerek kalmaz . Dene bence

Yorum
Forum Üyesi
Dostum kullandın mı etkisi nasıl oldu? bende almayı düşünüyorum da bu protein tozunun izole olanını

Yorum
Moderatör
SMS Onaylı
Dostum suplementlere çok para bayılmayın gerçekten.Bakın ihtiyacınız olan supplementler vitaminler ve belki creatine bu kadar.Günde belirli miktar et türü ve yumurta ile günlük protein ihtiyacınızı zaten karşılayacaksınız.Hiçbir supplement size mucizevi etkiler vermeyecek.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: