Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Ronic Nutrition Nasil ??

Riasgremory

Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 20. Mesaj!
  • İlk Beğeni!
  • İlk Mesaj
Fit Puan
212
Bi forumda kotulemislerdi sizce o kadar kotu mu ? Aranizda kullanan ve etki goren oldumu ? 70 servis tekli pakette fiyati 220 liraymis. Fiyati beni cezbetti .

ThousandYears

Forum Üyesi
Ödüller
9
  • 100. Beğeni!
  • 250. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
  • 100. Mesaj!
  • 25. Beğeni!
  • 50. Mesaj!
Fit Puan
1,126
Ucuz olarak bunu kullanmıştım , tavsiye ederim . Supplementler.Com Whey Protein 2000 Gr - Whey Protein

Ayrıca bir protein tozunun iyi olup olmadığı labaratuvar testi olmadan anlaşılamaz bence , şuana kadar bunuda kullandım weider de kullandım arada bulduğum tek fark sindirim rahatlığı .

Sjsjshsvjsisjwhwbevsjsk kahkaha atmadan duramıcam yorumları okudum da , birisi demiş bu protein tozunu içtikten sonra benchim arttı diye sjshshjwgwhejshdhsjwgsjshskshskdjshhsjk çıldırdım abi . Protein proteindir yumurta beyazı da whey , peynir altı suyu da whey . Ben de yazıyım yumurta yedim benchim arttı diye :D

Bu dediğini de kullanabilirsin reis en kötü, protein kaynağı olarak ucuz olsun diye soya proteini kullanmışlardır belki , o da protein sonuçta .

ThousandYears

Forum Üyesi
Ödüller
9
  • 100. Beğeni!
  • 250. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
  • 100. Mesaj!
  • 25. Beğeni!
  • 50. Mesaj!
Fit Puan
1,126
Bu attığın güzel geldi reis içeriği ya 5.5 gram gibi bcaa var 2.5 gram gibide creatine koymuşlar , günde 2 ölçek içsen bundan . Ekstradan creatine almana gerek kalmaz . Dene bence