Android Için Türkçe Fitness Uygulaması

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Web Sitesi
play.google.com
Selamlar,

Bir süredir üzerinde calistigimiz Android uygulamamizi sizler paylasmak istedik. Icerisinde her seviyeye uygun antrenmalar ve haftalik programlar bulabileceginiz, sesli komutlarla antremanlarinizi daha verimli hale getirebilecegini düsündügümüz uygulamamizi denemek isterseniz asagidaki linkten indirebilirsiniz. Eksik yada olmasini istediginiz özellikleri de paylasirsaniz seviniriz. Uygulama sürekli yenilenmektedir ve hep yeni özellik ekliyoruz. Herkese iyi idmanlar.

https://play.google.com/store/apps/details?id=myworkout.myworkout

SMS Onaylı
Forum Üyesi
Selamlar,

Bir süredir üzerinde calistigimiz Android uygulamamizi sizler paylasmak istedik. Icerisinde her seviyeye uygun antrenmalar ve haftalik programlar bulabileceginiz, sesli komutlarla antremanlarinizi daha verimli hale getirebilecegini düsündügümüz uygulamamizi denemek isterseniz asagidaki linkten indirebilirsiniz. Eksik yada olmasini istediginiz özellikleri de paylasirsaniz seviniriz. Uygulama sürekli yenilenmektedir ve hep yeni özellik ekliyoruz. Herkese iyi idmanlar.

https://play.google.com/store/apps/details?id=myworkout.myworkout

Mağazada açıklamalar bölümünde antrenman yanlış yazılmış (antreman olarak) :). Umarım ilerde reklam veya ücret talebi ile karşışalmayız :) Başarılar

Yorum
Forum Üyesi
Performans iyileştirmesi yapman lazım. Kas gruplarını seçerken görüntüde değişim olmuyor. İki üç kere üst üste değiştirince resim de değişiyor.

Yorum
Forum Üyesi
Web Sitesi
play.google.com
Filterlerden bahsediyorsun sanirim yan taraftan cikan evet onu farkettim bazi telefonlarda zorluk cekiyor. onunla ilgili update yapicam. birde 7.0 versiyonda searchbar cikmiyor. googlea bug bildirimi yapilmis onu da farketmemistim. ama workaround yaptim o da gelicek. daha yeni ama en az 2 hafta da 1 update geliyor uygulamaya.
bu uygulamayi yapmamin nedenini de aciklayayim sizlere. daha önce birkac tane uygulama kullandim. yillardir bb.comun uygulamasiyla calisiyordum. hep birseyler eksik idi uygulamada keske su da olsun diyecegim. Özellikle setlerin geri sayici ile fluent akmasi ve bana dinlenme ve antrenman sürelerini hatirlatmasini ekledim. biraz karisik baslangicta kullanimi ama anlayinca gercekten antrenman sürenizi en verimli sekilde kullanmanizi saglayacagini düsünüyorum.
Önerilerinize her zaman acigim.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek: