Arama Sonuçları

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  1. Erkan Karabulut

Süt Tüketimi

Arkadaşlar süt konusunda ki sorularımıza Savaş Hoca son noktayı koydu. Yakında ayrıntılı video atacağını da söyledi. Video yayınlanınca başlık altında paylaşıcam.
  2. Erkan Karabulut

Sohbet Kutusu

Arkadaşlar forum için bir sohbet kutusu tasarladım. Anlık mesajlaşmak için yararlı olacağını düşünyorum. Bu bölümde paylaşmak istedim. FitnessBilim chat group - Türkiyenin Bilimsel Fitness Rehberi Burda birbirinzle anlık sohbet edebilirsiniz.
  3. Erkan Karabulut

Organik yumurta(Omega 3)

Arkdaşlar piyasada bir kaç Omega 3 içerikli yumurta satan marka var. Fakat bu gibi yeni bir kaç üretici oragnik olarak bu olanağı sağlamkta. Günlük Omega 3 ihtiyacını karşılayamayanlar için bu tarz ürünler etkili olacaktır. İçindeki DHA ve EPH oranları da belirtilmekte. 50 gram yumurta için...
  4. Erkan Karabulut

Laktozsuz süt

Arkadaşlar bugün Migros'ta gördüm. Sporcuların hep yakındığı sütteki laktoz bu üründe yok. Aklıma birden protein tozlarını bu sütle içebileceğimiz geldi. Ne kadar sağlıklı orasını bilemem. Sadece sizlerle paylaşmak istedim. Herkese iyi çalışmalar.
  5. Erkan Karabulut

Supplement Fırsatları(İndirimler)

Arkadaşlar online supplement satışı yapan bir çok site zaman zaman kampanyalar yapıyor.Bu siteleri takip edemeyen arkadaşlarımız için forumda böyle bir konu açma gereği duydum. Gördüğünüz indirim, kampanyaları buraya güncel olarak paylaşabilirseniz birbirimize destek olmuş oluruz. Ben ilk...
  6. Erkan Karabulut

Sohbet Kutusu

Arkadaşlar forumda Geyik&Eğlence bölümüne ya da yeni bir bölüm açıp oraya bir Sohbet kutusu koysak. Forum kullanıcıları anlık birbirleriyle sohbet edebilir. Böyle bir gelişmenin forumda kalma sürelerini de uzatacağını düşünüyorum.
  7. Erkan Karabulut

E129 Renklendirici Madde Sorunu

Arkdaşlar bazı supplementlerde bulunan E129 renklendirici maddesinin bize bir zararı olur mu? Ya da zarar vericek miktarda mıdır? Bu konuda bilgisi olan varsa lütfen bizimle paylaşsın. (Bu linkte maddenin açıklaması var GIDA MADDELERİNDE KULLANILAN RENKLENDİRİCİLER )
  8. Erkan Karabulut

Son Öğün Sorunu

Arkadaşlar merhaba. Savaş hocanın definasyon programını uyguluyorum beslenme ve antreman. Her gün 7 de kalkarım 9 gibi kahvaltı yapıyorum. 12 ye dogru yemek yerim spor öncesi öğünümdür bu 2 ye doğru da spora başlarım 3 gibi biter yarım saat içinde yemeğimi yiyorum. Yani 4 gibi yiyorum ve bu son...
  9. Erkan Karabulut

Supplement İncelemeleri

Merhaba arkadaşlar. SupplementReviews.com: Ratings, Q&A, Price Comparisons, Deals. Bu sitede supplementlerle ilgili detaylı incelemeler mevcut. İncelemeler rastgele değil bu ürünleri kullanmış gerçek kişiler tarafından çoğu da ileri seviye sporculardan alınan yorumlarla yapılıyor. Ürünlerin...
  10. Erkan Karabulut

Definasyon Dönemi Supplement Kullanımı

Definasyon döneminde kas kaybını en aza indirmek ve doğru takviyeleri almak adına Hangi Supplementleri Nasıl kullanmalıyız? Bu konuda tecrübeli arkadaşlardan öneriler alırsak çok iyi olur...