Supplement Fırsatları(İndirimler)

Erkan Karabulut

Forum Üyesi
5 Mart 2015
150
19
18
Antalya/Türkiye
xat.com
Arkadaşlar online supplement satışı yapan bir çok site zaman zaman kampanyalar yapıyor.Bu siteleri takip edemeyen arkadaşlarımız için forumda böyle bir konu açma gereği duydum. Gördüğünüz indirim, kampanyaları buraya güncel olarak paylaşabilirseniz birbirimize destek olmuş oluruz.

Ben ilk paylaşımı yapim:

Link bu arkadaşlar. Kampanyalı | Weider | Supplementler Bu kampanya bugün başladı.(23.3.2015)

Tepkiler: dogukan ve midi

BerkayZor

Forum Üyesi
27 Ağustos 2014
563
62
28
23
Bolu
instagram.com
Arkadaşlar online supplement satışı yapan bir çok site zaman zaman kampanyalar yapıyor.Bu siteleri takip edemeyen arkadaşlarımız için forumda böyle bir konu açma gereği duydum. Gördüğünüz indirim, kampanyaları buraya güncel olarak paylaşabilirseniz birbirimize destek olmuş oluruz.

Ben ilk paylaşımı yapim:

Link bu arkadaşlar. Kampanyalı | Weider | Supplementler Bu kampanya bugün başladı.(23.3.2015)

weider türkiye distribütörlerinden açıklama yapıldı antilop sportif gıdalar san. den başka firmalardan ürün almayın diye ürünlerin orjinal olup olmadığı belli değil kampanyalar olur ama orjinal ürün olmaz ama genel olarak düşünce güzel başka sitelerde başka markaların indirimleri olduğunda yazılabilir

Tepkiler: 2 people

Erkan Karabulut

Forum Üyesi
5 Mart 2015
150
19
18
Antalya/Türkiye
xat.com
weider türkiye distribütörlerinden açıklama yapıldı antilop sportif gıdalar san. den başka firmalardan ürün almayın diye ürünlerin orjinal olup olmadığı belli değil kampanyalar olur ama orjinal ürün olmaz ama genel olarak düşünce güzel başka sitelerde başka markaların indirimleri olduğunda yazılabilir
Aynen ondan haberim var fakat onların açıklamasındaki ürünler bunlar [FONT=HelveticaNeueLTPro-MdCnO !important]Weider Premium Whey (2,3 kg) - çilek+vanilya aromalı[/FONT], [FONT=HelveticaNeueLTPro-MdCnO !important]Weider Premium BCAA Powder (500 gr) - tropikal meyve aromalı[/FONT], [FONT=HelveticaNeueLTPro-MdCnO !important]Weider Amino Blast Mega Forte (20 Ampul) - elma + kiraz[/FONT] ve[FONT=HelveticaNeueLTPro-MdCnO !important]Weider Pure Creatine (600 gr)[/FONT]

Bu kampayada burda olan sadece Weider Pure Creatine (600 gr) var

Yinede dediğin gibi dikkat etmek lazım.

Erkan Karabulut

Forum Üyesi
5 Mart 2015
150
19
18
Antalya/Türkiye
xat.com

BerkayZor

Forum Üyesi
27 Ağustos 2014
563
62
28
23
Bolu
instagram.com
Aynen ondan haberim var fakat onların açıklamasındaki ürünler bunlar [FONT=HelveticaNeueLTPro-MdCnO !important]Weider Premium Whey (2,3 kg) - çilek+vanilya aromalı[/FONT], [FONT=HelveticaNeueLTPro-MdCnO !important]Weider Premium BCAA Powder (500 gr) - tropikal meyve aromalı[/FONT], [FONT=HelveticaNeueLTPro-MdCnO !important]Weider Amino Blast Mega Forte (20 Ampul) - elma + kiraz[/FONT] ve[FONT=HelveticaNeueLTPro-MdCnO !important]Weider Pure Creatine (600 gr)[/FONT]

Bu kampayada burda olan sadece Weider Pure Creatine (600 gr) var

Yinede dediğin gibi dikkat etmek lazım.
şöyle bi creatine ürününe baktığımızda görsel değişiklikler de var Weider Pure Creatine 600 Gr - Weider Kreatin Monohidrat | Supplementler
weider inki Enerji Kaynakları- Weider Pure Creatine - 600 gr

BerkayZor

Forum Üyesi
27 Ağustos 2014
563
62
28
23
Bolu
instagram.com
şu an protein7.com da devam eden optimum gold whey kombinasyonları var arkadaşlar

Hazır Paketler - PROTEIN 7 | Sporcu Gıdaları - Sporcu Takviyeleri

benim bunlar arasından önerebileceğim Optimum Gold Standard Whey + USN Whey & OATS + Shaker + Havlu - PROTEIN 7 | Sporcu Gıdaları - Sporcu Takviyeleri bayağı makul fiyata geliyor yulaf ezmesinin tadından sıkılanlar bu ürünü tavsiye ederim her sabah yarım ölçek bu üründen atıp yulafımı öyle yiyorum tadı da gayet güzel oluyor içeriği de iyi

nobleness

Forum Üyesi
25 Mart 2015
1
0
1

Bende firmanin facebook sayfasindan bunu gordum arkadaslar ambalaj hasarli urunleri ucuza veriyorlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

BerkayZor

Forum Üyesi
27 Ağustos 2014
563
62
28
23
Bolu
instagram.com
arkadaşlar 1 günlük weider pure creatine ürününde indirim var ürün orjinal midir bilemiyorum çünkü weider türkiye distribütörü açıklama yapmıştı bulgaristan üzerinden kaçak diye yine de güvenebilenler için link

Weider Pure Creatine 600 Gr

Son düzenleme: