Fiyat/ölçek olarak en ucuz whey protein hangisidir?

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
İyi geceler herkese. Daha önce ki konu başlığında protein tozu markalarını sormuştum. Şimdi ise hangi protein tozu fiyatına göre servisi daha yüksek onu öğrenmek istiyorum. Tercihim izole olması onun dışında bir ölçekte verdiği protein ve servis miktarının yüksek olması.

Yönetici
SMS Onaylı
İzole olarak en ucuz olan whey Scitec, içerik olarak fena değil .
Paraya kiyacaksan weider premium izole, olimp izole tavsiye ederim . Fiyatı her sitede değişiyor , şimdi site ismi vermiyim reklam olmasın . Iceriklerine her hangi bir supplement sitesinden girip kendin bakabilirsin . İzolede şeker,karbonhidrat,yag düşük ve Losin miktarı en yüksek olan en iyisidir .

İzole proteine vereceğim paraya şahsen ben basmati pirince , hindi göğsüne harcarim . Eğer beslenmen kaliteli değilse beslenmeni kaliteli yap zaten kaliteliyse supplementlere yönelebilirsin.

Yorum
Forum Üyesi
Öncelikle doğum gününüz kutlu olsun hocam :) Beslenmem sabah haşlanmış yumurta ve lor peyniri veya börülce salatası (yağsız, fit kendim yaptığım bir tarif), ton balığı salatası şeklinde, öğlen ise haftada 1-2 gün et, 1-2 gün balık, 2-3 gün tavuk göğüsü şeklinde bunlara hindi göğüsü, karides, param yeterse somon eklemeleride yapacağım. Ancak halen günlük almam gereken protein miktarını karşılayamıyorum o yüzden protein tozuna başvurdum. Emin olun yapabilsem direkt yiyeceklerden de alırım.

Yorum
Yönetici
SMS Onaylı
Çok teşekkür ederim hocam birlikte mutlu yıllara inşallah . Bence protein miktarını besinlerden karsilayabilirsiniz hocam , 5 Yumurta (1 sarı 5 beyaz) 58 gr protein , 500 gr et veya tavuk 65 gr protein , 200 gr lor peyniri ordanda 25 gr protein , etti size 148 gr ve ayrıca diğer besinlerde de az da olsa protein olduğunu varsayarsak 160 gr alırsınız böyle günde . Tavsiyem protein tozunu alacaksanız alın ama her gün kullanmayın , Mesela o gün öğle yemeğinde acil bir işiniz var veya kahvaltıda yumurta pişircek vakit yok , o zaman kullanın . Sağlıklı sporlar

Yorum
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Size bir önerim ucuza kaçmayın. Üstünde yazdığı değerler doğru değil. Hele Türk markalarından sakın ha sakın almayın. İlla toz kullanıcam diyorsanız Amerikada çok bilinen yani bizim ülkemizde en pahalı olan markaları tercih edin. Diğerleri hepsi yalan dolan.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: