Prototype I kullanıcısının son içeriği

1. Prototype I

Antrenman programı ve gelişim hakkında

Arkadaşlar 1 ay önce bu sporu yapmaya başladım, bu 1 aylık süreçte cidden bu kadar bi gelişim beklemiyordum. Antrenmanlara başladığımda kol ölçüm 27cm. iken şuan 30cm. antrenmanda sonra ölçmedim ve 3,4 kez ölçtüm bir yanlışlık olmasın diye ve yaklaşık 1-1.5kg aldım. şimdi sizce başlangıçtaki...
  2. Prototype I

Protein tozları böbrekler için zararlımıdır?

Kardeşim protein tozları ile yapılan kas çabuk kaybolurmu vs. birşey sormadım. Bunu bana söyleyen kaç senesini bu işe ayırmış diploma almış bir kişi sonuçta bende bilimsel bir gerçekliği varmıdır diye bu foruma bi sorayım dedim sonuçta forum bu işler için var.
  3. Prototype I

Protein tozları böbrekler için zararlımıdır?

Arkadaşlar böyle birşey duydum ne kadar doğrudur bunu söyleyende bi doktor yani, gerçi supplementlere ilaç diyen prof.larda var Türkiye'de ama yine buradan bi sorayım dedim. :)
  4. Prototype I

Yeni başladım antreman programı ?

Ağırlığı yavaş yavaş arttır örneğin bugün 10 kiloda yapıyorsan bir hareketi 2 antrenman sonra 12'de yap. Ben mesela 3 hafta oldu başlayalı 3 seviyede zorlandığım hareketi şuan 8. seviyede yapıyorum.
  5. Prototype I

Lazar Angelov gibi çalışınca onun gibi olacağını düşünmek ve stereoid almak

Ben dedikodu vs. gibi birşey yazmadım ki başkalarını eleştireceğimize önce kendimizi eleştirelim. Bu arada benim bildiğim handstand pushup hareketi tek yapılır zaten.
  6. Prototype I

Lazar Angelov gibi çalışınca onun gibi olacağını düşünmek ve stereoid almak

Lazar antrenmanını yapıyorsa kişinin kendi tercihidir neden ön yargılı bir şekilde lazar gibi çalışıp onun gibi olacağını sandığını belirtiyorsun anlamadım, ayrıca steroid'de kişinin kendi tercihidir yasaklı bir madde gibi itiraf etti yazmışsın bana garip geldi doğrusu. Eğer antrenman konusunda...
  7. Prototype I

Tavsiyelerinizi bekliyorum :)

Valla cenk hocayıda takip ediyorum ama bu soruyu ben sormadım :) o yuzden burada sordum ben teklif etmezsem kız beni beklermi diye şahsen şuan bu kızdan hoşlanıyorum farklı bi durum var başka bir kız gelip bana senden hoşlanıyorum dese şuan oralı olmam ama aynı şey karşı taraf içinde geçerlimi...
  8. Prototype I

Depresyonlardayımmmm.

3500 çok fazla çıkmış bu forumda yabancı bir site paylaşılmıştı orası daha güvenilirdir sanırım senin için geçmişte aradım ama bulamadım maalesef bulursam siteyi buraya mesaj atarım.
  9. Prototype I

Kendi beslenme Programım

Bu arada ana öğünlerine kesinlikle salata ekle limonsuyu ve zeytinyağıda koy fazla abartma :) sabah içtiğin suya da birkaç damla limon suyu damlatırsan faydası var onun haricinde kardiyolarını sabah 7'de kalkıp evde yapabilirsin haftada 2 kere daha etkili olur. Ve şunuda belirteyim son olarak...
  10. Prototype I

Kendi beslenme Programım

yağlı süt yerine tam yağlı süt içebilirsin, 2 yumurtanın sarısınıda yiyebilirsin markette satılan ballara açıkçası ben pek güvenmiyorum 3 kaşık fazla bana göre, ara öğünlere 1 avuç badem,fıstık,fındık vs ekleyebilirsin antrenmandan saatini alabiliyorsan biraz daha erkene al ama 2 saat önceden...
  11. Prototype I

Tavsiyelerinizi bekliyorum :)

Evet arkadaşlar haftada 2 kez otobüsle giderken bir kızla karşılaşıyorum niye haftada 2 kez denk geliyoruz onuda çözemedim hep aynı saatte biniyorum otobüse, otobüs 1 saatte bir geçiyor :) neyse gelelim asıl meseleye kızdan hoşlanıyorum hocam genelde bana bakarken yakalıyorum kızı ama benden oda...
  12. Prototype I

Tarihi geçmiş protein tozu kullanmak

Normal marketlerde satılan gıdalarda bırakın tarihi geçmiş, SKT yaklaşmış ürünü bile alıp tüketmeyin çünkü SKT ürününe bağlı olarak 1 ay farkedebilir yani 1 ay erken veya 1 ay geç bozulabilir ürün. Bu protein tozlarının kaç aylık raf ömrü var?
  13. Prototype I

Depresyonlardayımmmm.

Günlük kaç kaloriye ihtiyacın var sen kaç kalori alıyorsun bunları hesapladınmı? Çünkü antrenman programı ne kadar kötü olursa olsun beslenme iyi olduğu sürece gelişirsin en azından ben böyle biliyorum. Bu işi daha iyi bilen arkadaşlar antrenman programın hakkında yorum yaparlar.
  14. Prototype I

Tanışalım :)

18 yaşımdayım 18 yıllık yatışın ardından (PS3,PC) hayatın böyle devam edemeyeceğini anladım ve vücut geliştirme sporuna merak saldım bunun geçen yıldı yaz tatiliylede bi ilgisi olabilir tabii :) Vücut geliştirme bildiğiniz gibi iyi bir görünümün yanında öz güvende ve disiplinde verir bu...
  15. Prototype I

Savaş Cebeci Bulking Programı Yorum Alanı

Beyler daha yeni başladım spora bu hareketleri 8-12 tekrar arası 4 set yapsam olurmu yoksa yeni başlayanlar için kendime salondan programmı yazdırayım, birde bilmediğimden soruyorum ön ve arka kol hareketlerini nasıl ekleyeceğiz bu programa kaçtane eklemek lazım yardımcı olursanız sevinirim.