Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

kocyigit kullanıcısının son içeriği

1. kocyigit

RAMAZAN AYI BESLENME PROGRAMI

Allah senden razı olsun Kral hocam :) hayırlı ramazanlar fazlasıyla yardımcı oluyosun paylaşımlarınla :)
  2. kocyigit

RAMAZAN AYI BESLENME PROGRAMI

Bulkingi bitirip Yağ yakımına ramazanla birlikte geçtim. Kilom 88 boy 1,76 İftar : çorba , 200-250 gram tavuk göğüs , zeytinyağlı yeşillik salata yoğurt. İftar sonrası 1 kaşık harnup pekmezi yada 2-3 adet hurma ( şeker ihtiyacımı gidermek için) Antrenman Ant sonrası : 200-250 gram kadar...
  3. kocyigit

DİYETİ BOZDUM NE YAPMALIYIM?

Öleceğini zannetmiyorum diyeti bozduğun için fakat iradene hakim olmalı diyeti uygun zamanda uygun şekilde bozmaya önem vermelisin. Yoksa yaptığın herşey boşa gider.
  4. kocyigit

Biceps

Kardeşim o kol basıl 36 ben anlamış değilim. Benim kol bile 37-38 civarı (soğuk) Aynada ( arka kamera ) Özçekim ön kamera Tekrar ölçtür hocaya flan istersen :) Soruna gelecek olursak savaş cebecinin programlarında genelde 2 yada 3 hareket var ve gayet etkili. Anatomiye göre olan kısmına...
  5. kocyigit

Ne yapsam veremiyorum

Verememenin sebepleri; sabırsızlık Yanlış diyet Paranoya. Sakinleş ve düzgün bir diyet ve sabırla ayda 4-5 kg civarı ver. Zaten daha küçüksün. 15 kg versen istediğin vücuda kavuşursunki buda 3-4 ay dişini sıkmak demek... bence bunu başarabilirsin :)
  6. kocyigit

Öğrencilik

Merhaba. Karşımızdaki arkadaşımızıda hemen takviyelere yöneltmek doğru değil bence. Normal besinlerle ilgili farklı tavsiyeler verebilirsiniz. Ben ünideyken öğle yemeğimi okul yemekhanesinden yiyordum spor önceside bi tane kaba kendim yemek hazırlıyodum.
  7. kocyigit

Spor salonunda tribe giren varlıklar

Peh diyip takmadan geçiyorum. Bunlara kafa yormak boş zaman israfı ve gereksiz stres. Kendin tribe girmiş olursun bu sefer. Git ağırlıkları kaldır. Duşunu al Ve çık.
  8. kocyigit

Yağ yakma mı? Kas kütlesi kazanmak mı

Kas yap. Yağ yakmaya çalışırsan zaman israfı olur. Hacim al önce sonra yağ yakmanda kolaylaşır.
  9. kocyigit

Su Dışında En Çok İçtiğiniz İçecek

Çay- kahve - süt - maden suyu - Şekerli hiçbir içeceği içmiyorum. Daha doğrusu içemiyorum. Kola ve benzeri asitli içeceklerin tadını bile hatırlamıyorum mesela. :)
  10. kocyigit

Savaş Cebeci - Bulking 2 Programı / Yorum alanı.

Ben bulking 1 antrenman programını uygulamadan direk 2 ile başladım sorun olur mu ?
  11. kocyigit

NEDEN BU KADAR HIZLI???

Hocam başlangıç ölçüsü almadım. Kollarımı ve belimi biliyorum bir tek. Göğüs bölgemde ve omuzlarda gözlen görülür değişim hissediyorum ama acelemi ediyorum acaba bilemedim. 1 ayda bu kadar yağlandım. 4-5 ay yapıp yağlanıp kas olarak hacim alamayacam diye korkuyorum. Piskolojik mevzu biraz...
  12. kocyigit

NEDEN BU KADAR HIZLI???

Hocam attığın mesajlar görünmüyor gelen kutumda. Yanlışlıkla sildim sanırım. Ağırlıklara gelince evet artış oldu. Kol antrenmanında olsun sırtta olsun. Tekrarları azalttım iyice. 6-8 tekrar yapıyorum ama düzenli bir programa geçemedim. Savaş hocanın bulking 1 veya 2 yada başka bi program...
  13. kocyigit

Çok fazla kilo verdim. Vücut nasıl toparlar ?

Tüp mide ile nasıl beslenebiliyorsun? 2 lokma yiyor benim çevremde yaptıranlar. Hayatın boyunca vitaminsiz iğnesi vs vurulman gerekiyor diyorlar. Ben ufacık sarkan derimi yırtığımı toparlayamadım. Yapmak mümkünse ben denk gelmedim daha. Moralini bozma. Bol şans
  14. kocyigit

NEDEN BU KADAR HIZLI???

Genel hatlarıyla Sabah 5 yumurta (2 bazen 3 tüm) 10-12 zeytin Shake (150 gram yulaf, muz , tarçın, çok az süt 4-5 kuru incir ve su) Öglen 250 gram tavuk + pilav (pirinç veya bulgur duruma göre. Yağsız tuzsuz) Akşamda öglenle aynı. Antrenman öncesi bcaa sonrası whey protein içiyorum. Günlük...
  15. kocyigit

NEDEN BU KADAR HIZLI???

Merhabalar. Yaklaşık 1 ay olacak bulking yapmaya başlayalı ve 77kg ile başladım. Beslenmem genel hatlarıyla temiz olduğu için clean bulk yapıyorum. Haftada 1 cheat meal yapıyorum. Anlamadığım şey ise antrenmanım yüksek tempolu ağır olmasına rağmen kollar göğüs sırt vs hacim alacagına simit...