Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

BerkayZor kullanıcısının son içeriği

1. BerkayZor

Sizce bu eldiven nasıl?

Tavsiye etmem. Buna benzer bir eldiven ben de kullanmıştım kavrayış bakımından güzel fakat hem çabuk terletiyor hem de çabuk aşınıyor, benim aldığım model 1 ayda perte çıkmıştı.
  2. BerkayZor

Dövme

Arkadaşlar önümüzdeki yaz KOLUMA dövme yaptırmak istiyorum, sizin de fikirlerinizi almak istedim. Nasıl birşey yaptırabilirim, tam olarak nereye güzel olur gibi... ( Benim aklımdan geçen biceps in altına yaptırmak ) Tavsiyelerinizi ve yaratıcı fikirlerinizi bekliyorum :)
  3. BerkayZor

Bulk yapmalimiyim

Dostum 2700 kalori senin boyunda ve kilonda birine göre biraz fazla. İstersen buradan alman gereken kalori miktarına bakıp makrolarını öğrenebilirsin. IIFYM Calculator
  4. BerkayZor

Supplement Fırsatları(İndirimler)

-- DYMATIZE ISO 100 -- EN İYİ FİYAT -- Dymatize Iso 100 Hydrolyzed Whey Protein Tozu 2275 gr 04.09.2015 Saat 18:00 -07.09.2015 Saat 16:00 arasında geçerlidir. İndirimli Fiyat için Tıklayınız.. Dymatize Iso 100 Hydrolyzed Whey Protein Tozu 2275 Gr Son Tüketim Tarihi : Şubat 2017 1 Ölçek (29 gr)...
  5. BerkayZor

Bildiğim Üçkağıt İçeren Supplement Ürünleri

Bugün tavsiyenle Nutrade Weight Gainer aldım bakalım hazır indirimdeyken kış da yaklaşıyorken. Teşekkürümü de ettim :)
  6. BerkayZor

Bildiğim Üçkağıt İçeren Supplement Ürünleri

Muscletech premium mass gainer hakkında ne düşünüyorsunuz ?
  7. BerkayZor

Üyelerin Sosyal Medya Hesapları

https://www.facebook.com/brkyzor https://instagram.com/coniadonisoglu/
  8. BerkayZor

Kahvalti

58 gr karb 5 gr protein pirinç unundan geliyor 8 gr karb 7 gr protein sütten gelse 25 gr da protein tozu dedik 66 gr karb 37 gr protein yapıyor güzel bir öğün olabilir :)
  9. BerkayZor

Kahvalti

Tarifi paylaş da bizde deneyelim :)
  10. BerkayZor

Ürün yeni olduğu için koymamış olabilirler çünkü sitelerinde bile yok daha ürün. Kalitesine birşey diyemem denemeden bilemeyiz
  11. BerkayZor

Evet sanırım türk firması ama ön yargılı olmamak lazım 80 tl fiyatı da uygun tozum olmasa denerdim gerçekten merak ettim içeriği şu anki fiyatına göre iyi çünkü.
  12. BerkayZor

Merakla beklenen kampanya açıklandı. Ürün pek de fena sayılmaz parasına göre alınabilitesi var bence Beklenen %50 İndirimli İzole & Hidrolize Protein Kampanyası 1000 Gram Toplam 22 Porsiyon Çikolata Aroma SKT: 2017/2 Ürün tarafımızca kullanılıp test edilmiş akabinde sizlere sunulmuştur. 1...
  13. BerkayZor

Aynen 140 liraya geliyor :) Daha yeni dymatize iso 100 aldım ama mp isolate gelirse kaçırmam stoklarım :)
  14. BerkayZor

Kaçırmayın derim Aloprotein.com Kampanya Geliyor! Bu hafta içerisinde izole protein kampanyamız olacaktır. Ürün ''Net'' %50 indirim ile satışa sunulacaktır. İpucu olarak ürün çikolata aromalı Takibe devam.. İyi Haftalar Edit : Verdikleri ipuçlarına göre ürün yeni henüz siteye eklenmemiş...
  15. BerkayZor

Dianabol

Yanlış adrestesin