zma kullandıktan sonra yemek yiyebilirmiyim

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Akşam zma kullanmayı unuttum bende sabah kalkınca aldım şimdi yemek yiyebilirmiyim aç karna kullandım ama içtikten sonra yemek yiyebilirmiyim

Yönetici
SMS Onaylı
Öncelikle 15 yaşında biri ZMA ya ihtiyaç duymaz. Ayrıca yemekten önce veya sonra alındığını kim söyledi. İlaç değildir ki önce midede çözünsün ya da bağırsaklarda emilim gerçekleşsin. Gün içerisinde herhangi bir zaman diliminde alınabilir.

Yorum
Forum Üyesi
Öncelikle 15 yaşında biri ZMA ya ihtiyaç duymaz. Ayrıca yemekten önce veya sonra alındığını kim söyledi. İlaç değildir ki önce midede çözünsün ya da bağırsaklarda emilim gerçekleşsin. Gün içerisinde herhangi bir zaman diliminde alınabilir.
komiksin günde 2.5 saat güreş antreamnı 40 dk cardio ve 3 saat antreamn yapan biriyle konuşuyorsun yani kas kaybı benim için kaçınılmaz bir şey ;)

birde hardline ın kendi sayfasındaki kullanım talimatlarında yatmadan önce ve çeşitli forum site ve tanınmış youtube kanallarında aç karna alınması gerektiği söyleniyor :)

Yorum
Yönetici
SMS Onaylı
Bu konular çok konuşuldu. 19-30 yaş arası gençler vücudun 400 450 mg magnezyuma ihtiyacı var, ağırlık çalışması yapan kişilerde ise 40mg çinko ihtiyacı doğuyor. ZMA da testosteron artışını sağlamak adına alınıyor genelde ve o yaşlarda zaten zirvededir, ekstra bir artış sağlamaz. Ki zaten aşırı antrenman sonucunda overtraining olma ihtimali yüksektir, yani 2 saat 30 dk + 40 = 190dk eder, üstüne 3 saat eklediğimizde 370dk yapar, ne alırsanız alın kas kaybı olur. Konu ile ilgili aşağıdaki linki takip edebilirsiniz.

ZMA (supplement)

Yorum
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Yatmadan önce ve aç karna şeklinde alınması gerektiğini okuduysan ve bu kadar eminsen ne diye konu açıyorsun ki? İnsanları mı deniyorsun? Bir de sana yardım etmeye çalışsan birisine, senden yaşça çok büyük birisine komiksin deyip göz kırpma emojisi atmak nedir? Yaptığın saygısızlık.

Yorum
Forum Üyesi
Bu konular çok konuşuldu. 19-30 yaş arası gençler vücudun 400 450 mg magnezyuma ihtiyacı var, ağırlık çalışması yapan kişilerde ise 40mg çinko ihtiyacı doğuyor. ZMA da testosteron artışını sağlamak adına alınıyor genelde ve o yaşlarda zaten zirvededir, ekstra bir artış sağlamaz. Ki zaten aşırı antrenman sonucunda overtraining olma ihtimali yüksektir, yani 2 saat 30 dk + 40 = 190dk eder, üstüne 3 saat eklediğimizde 370dk yapar, ne alırsanız alın kas kaybı olur. Konu ile ilgili aşağıdaki linki takip edebilirsiniz.

ZMA (supplement)
yeterinece protein aldıktan sonra şişmeye devam

Yorum
Forum Üyesi
Yatmadan önce ve aç karna şeklinde alınması gerektiğini okuduysan ve bu kadar eminsen ne diye konu açıyorsun ki? İnsanları mı deniyorsun? Bir de sana yardım etmeye çalışsan birisine, senden yaşça çok büyük birisine komiksin deyip göz kırpma emojisi atmak nedir? Yaptığın saygısızlık.[/QUO
Yatmadan önce ve aç karna şeklinde alınması gerektiğini okuduysan ve bu kadar eminsen ne diye konu açıyorsun ki? İnsanları mı deniyorsun? Bir de sana yardım etmeye çalışsan birisine, senden yaşça çok büyük birisine komiksin deyip göz kırpma emojisi atmak nedir? Yaptığın saygısızlık.
Kimseye göderme yapmıyorum ilk bunu söyliyim 2.patateslere gıcığım he belki adam prof tur bilemem

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: