Zayıfım ve evde spor yapmak istiyorum. Yardıma ihtiyacım var

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Thread Owner
Forum Üyesi
Öncelikle merhabalar , başlıkta da belirttiğim gibi zayıfım . 3'er ve 5'er kg dambıllarım ve 2,5 kg halter barım var , 1,25 , 2,5 ve 5 kg'lık halter ağırlıkları var .
Amacım öncelikle kilo almak tabiki. Akşam 8 ve 9 arası akşam yemeğimi yemiş oluyorum. yemek yedikten 35-40 dk sonra spor yapmak istiyorum full budy olarak .
Abartı bir program istemiyorum , spor sonrasıda uyumadan 1 saat öncesi süt, cici bebe, fındık, muz karışımı bir içeçek yapıp içmeyi düşünüyorum . Program haricinde öncesi veya sonrası için beslenme için bir öneriniz olursa seve seve dinlerim . Öncelikle herkes gibi ağırlıklı olarak göğüs , omuz ve kol bölgesine önem veriyorum , olurda gerçekten yardım etmek isteyip program önerecek kişiler için söyleyebilceklerim bu kadar .

Forum Üyesi
Öncelikle merhabalar , başlıkta da belirttiğim gibi zayıfım . 3'er ve 5'er kg dambıllarım ve 2,5 kg halter barım var , 1,25 , 2,5 ve 5 kg'lık halter ağırlıkları var .
Amacım öncelikle kilo almak tabiki. Akşam 8 ve 9 arası akşam yemeğimi yemiş oluyorum. yemek yedikten 35-40 dk sonra spor yapmak istiyorum full budy olarak .
Abartı bir program istemiyorum , spor sonrasıda uyumadan 1 saat öncesi süt, cici bebe, fındık, muz karışımı bir içeçek yapıp içmeyi düşünüyorum . Program haricinde öncesi veya sonrası için beslenme için bir öneriniz olursa seve seve dinlerim . Öncelikle herkes gibi ağırlıklı olarak göğüs , omuz ve kol bölgesine önem veriyorum , olurda gerçekten yardım etmek isteyip program önerecek kişiler için söyleyebilceklerim bu kadar .
öncellikle kolay gelsin. Kilo almak için kahvaltınızada dikkat etmeniz lazım, sporla birlikte metabolizmanız hızlanacaktır yanş daha fazla yemeniz lazım bence ilk önce bi kaç kilo alıp ondan sonra kas kazanmaya çalışın(görüşüm yanlış olabilir).Tavsiye yiyecekler kilo almak için: fıstık ezmes, yulaf,makarna,patates bunlar karbonhidrat bakımından zenginler dir kilo almanıza yardımcı olur bildiğim kadarıyla.Spor programı önerisi istersenizde Ağırsağlam youtube kanalının fb programı var onu kendinize göre uyarlayabiilirsiniz

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: