Soru Z-Barbell Curl & Revere Z-Barbell Curl İlişkisi

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Forum Üyesi
Kilo (kg)
77
Spor Geçmişi
1
Boy (cm)
174
Kol (cm)
36
Bel (cm)
88
Omuz (cm)
112

MERHABA DEĞERLİ FITNESSBİLİM YÖNETİCİLERİ VE ÜYELERİ :)

Z bar olmasına rağmen barbell cul hareketini yaparken çok ciddi zorlanıyorum. Daha doğrusu bileklerim ağrıyor ve elime zarar verdiğini düşünüyorum ki hareketi oldukça nizami yapmama rağmen...

Sorum ise şu; Reverse barbell daha çok ön kola hitap ediyor fakat barbell curl yerine yapsak yine biceps kaslarına etkisi olur mu yoksa illa Barbell Cul mü yapmalıyım?

Forum Üyesi
MERHABA DEĞERLİ FITNESSBİLİM YÖNETİCİLERİ VE ÜYELERİ :)

Z bar olmasına rağmen barbell cul hareketini yaparken çok ciddi zorlanıyorum. Daha doğrusu bileklerim ağrıyor ve elime zarar verdiğini düşünüyorum ki hareketi oldukça nizami yapmama rağmen...

Sorum ise şu; Reverse barbell daha çok ön kola hitap ediyor fakat barbell curl yerine yapsak yine biceps kaslarına etkisi olur mu yoksa illa Barbell Cul mü yapmalıyım?

Merhaba, Sorunuz için teşekkür ederiz, bu konuda uzman üyelerimiz en kısa sürede size cevap verecektir. Keyifli forumlar dileriz. :)

Yorum
Moderatör
Mesaj Lideri
Barbel curl yap tabi ki ağırlığı düşürebilirsin çok zarar verdiğini düşünüyorsan öyle dene bir de hareketi yapmadan önce bileklerini vs ısındır 4kg dumbellerle

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: