Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Yulaf Ve Yumurta Yiyemeyenler Için

Leodis

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
arkadaşlar kendi yaptıgım tarifi anlatim sizlere tadı bence güzel oluyo deneyin eger yumurta ve yulafı yiyemiyorsanız kendi yaptıgım şekliyle anlatım ölçülerini kendinize göre ayarlayın

75 g yulafı un haline getiriyoruz
1 muz
6 yumurta 4 beyaz 2 tam yumurta
1 kaşık bal veya pekmez ben keçiboynuzu pekmezi kullanıyorum bazende bal
1 kaşık istege baglı fıstık ezmesi çok fazla abartmayın 1 kaşık yeterli saglıklı yağ gelsin diye güzel bi tat veriyo ayriyeten
tarçın (miktarı size kalmış yag yakımına yardımcı oluyo insilün seviyesini dengeliyo )
hindistan cevizi toz halde olanlar miktarı size kalmış gene
iyicene blender dan geçiriyoruz ben protein oranı biraz daha yüksek olsun diye yarım ölçek protein tozu kullanıyorum daha da güzel bi tat veriyo
daha sonrasında fırına da pişene kadar bakın herhangi bi dk vermiyorum derece de size kalmış ona göre dk tutarsınız iyice ısıtın fırını ama ben tavada yapıyorum çift taraflı teflon tavam var onda yapıyorum unutmadan söylim fırında yapcaksanız yaglı kagıt kullanın tavada yapıcaksanız zeytinyagı koyun çok az daha sonra her yerine peçete yardımı ile dagıtın yag oranın min indirmek için amaç tavaya yapışmasın tavayıda iyice ısıtmayı unutmayın yag sürmesseniz yapışır baştan söylim :)
deneyin kesinlikle güzel oluyo ben kahvenin yanında tüketiyorum kek gibi oluyo zaten afiyet olsun herkeze

Son düzenleme: