Çözüldü Yeterli Beslenememek

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Forum Üyesi
Öğrenciyim Yurtta yaşıyorum sabah kahvaltı çıkıyor zeytin peynir salatalık vs. var akşam saat 6 da bir sonraki yemek ondada anne yemeği çıkar pilav nohut fasulye vs et çıksa da az çıkar. Odada yemek pişirme lüksüm yok su ısıtabiliyoruz o kadar. Şu anda antreman günlerinde 100 diğer günler 50 gram yulaf alıyorum ekstra o kadar. En fazla aklıma su ısıtmak geliyor. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim gelişim olmayacağı sürece boşuna çalışıyoruz, protein tozu da düşündüm ancak onunda fiyatları çok uçuk 2kilo 400 lira gibi fiyat, Tavuk alıp nasıl yapar ederim mümkün değil gibi gözüküyor anca yumurta yaparım yardımcı olursanız sevinirim varsa bir taktik söyleyin.

Forum Üyesi
Öğrenciyim Yurtta yaşıyorum sabah kahvaltı çıkıyor zeytin peynir salatalık vs. var akşam saat 6 da bir sonraki yemek ondada anne yemeği çıkar pilav nohut fasulye vs et çıksa da az çıkar. Odada yemek pişirme lüksüm yok su ısıtabiliyoruz o kadar. Şu anda antreman günlerinde 100 diğer günler 50 gram yulaf alıyorum ekstra o kadar. En fazla aklıma su ısıtmak geliyor. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim gelişim olmayacağı sürece boşuna çalışıyoruz, protein tozu da düşündüm ancak onunda fiyatları çok uçuk 2kilo 400 lira gibi fiyat, Tavuk alıp nasıl yapar ederim mümkün değil gibi gözüküyor anca yumurta yaparım yardımcı olursanız sevinirim varsa bir taktik söyleyin.

Merhaba, Sorunuz için teşekkür ederiz, bu konuda uzman üyelerimiz en kısa sürede size cevap verecektir. Keyifli forumlar dileriz. :)

Yorum
Thread Owner
Forum Üyesi
Ben kalori değil de protein açığı yaşıyorum 50 gram gibi bir protein alıyorumdur en fazla. Bilmiyorum forumda marka önerimi uygun mu ancak bana önerebileceğiniz servis başına en ucuz protein tozu hangisidir? yani illaki protein tozu olacak diye bir şeyde yok tabi yurt imkanında alabileceğim en ucuz protein kaynağı hangisidir, protein tozu tavsiyesi de alırsam sevinirim tabii ki

2 Yorumlar
Batuhan Karakaya
Batuhan Karakaya  yorum yaptı
proteinocean , hindi füme

redleo34
redleo34 yorum yaptı
Lor peyniri olabilir birde

Thread Owner
Forum Üyesi
Proteinocean daha Ucuz alternatif yokmu

1 Yorum
Batuhan Karakaya
Batuhan Karakaya  yorum yaptı
ondan daha ucuzu ölüm sanırım bilmiyorum yani varsa da güvenilir mi bilemem böyle şeyler ucuz olmaz maalesef arıyorsan öyle bişi her markanın ki güvenilir olmuyor 107 liraya denk geliyor protein tozu daha ucuzunu bilemem bu kadar zorlayacağın bişi yok imkanın el vermiyorsa verdiği kadar spor yap herkes arnold olacak diye bir şey yok

• :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh:
  • :rolleyes: