Yeni Başlayana Supplement

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Herkese merhaba , ben daha önceleri sporla uğraşmış ve ara ara fitnessa başlayıp üniversite sınavları nedeniyle bırakan birisiyim . Şimdi tekrardan başladım fitnessa bırakmamak üzere . Size sorum yeni başlayan birisi olarak supplement almalı mıyım ? Bir çok araştırma yaptım Bcaa , Arginin ... gibi büyüme hormonunu tetikleyen ya da protein sentezini arttıran şeyler gibi . Bunlar ne kadar doğrudur , kullanabilir miyim ? Ya da protein veya karbonhidrat takviyesi almalı mıyım?

Forum Üyesi
Normal beslenmenle protein ihtiyacını karşılayabiliyorsan protein tozu almana gerek yok.Bcaa, kreatin vs kullanabilirsin yeni başlayıp başlamaman çok önemli değil

Yorum
Forum Üyesi
Günlük protein ihtiyacını karşılayabiliyorsan protein tozu almana gerek yok. Ancak bütçen varsa creatine, bcaa ve glutamine alabilirsin.

[video=youtube;DIC2mEAjB84]https://www.youtube.com/watch?v=DIC2mEAjB84[/video]

Yorum
Forum Üyesi
Bu arada geçen hafta bir makale okumuştum, arginin büyüme hormonunu %100 arttırırken sıkı çalışılmış bir sırt-bacak antrenmanı %600 e kadar arttırabiliyormuş.Fazla etkili değil yani

Yorum
Forum Üyesi
Pekala gainerlar hakkında ne düşünüyorsunuz ? Çünkü kilo için herkes karbonhidrat içerikli gainerlar öneriyor .

Yorum
Forum Üyesi
Web Sitesi
www.instagram.com
Pekala gainerlar hakkında ne düşünüyorsunuz ? Çünkü kilo için herkes karbonhidrat içerikli gainerlar öneriyor .

Herkes önermiyor. Önermeyenlerden birisi de Savaş Cebeci'dir. :)
[video=youtube;yS2F7fZGVwA]https://www.youtube.com/watch?v=yS2F7fZGVwA[/video]

Yorum
Forum Üyesi
Bu arada geçen hafta bir makale okumuştum, arginin büyüme hormonunu %100 arttırırken sıkı çalışılmış bir sırt-bacak antrenmanı %600 e kadar arttırabiliyormuş.Fazla etkili değil yani

tamamda vücut o büyüme hormonunu o gün sırt bacak çalıştıgın için oradaki bölgelerde kullanıyor.Bacak çalışıp gh hormonu arttırayımda kolum gelişsin diye birşey yok.

Yorum
Forum Üyesi
tamamda vücut o büyüme hormonunu o gün sırt bacak çalıştıgın için oradaki bölgelerde kullanıyor.Bacak çalışıp gh hormonu arttırayımda kolum gelişsin diye birşey yok.

Eklemeyi unuttum, çalıştıktan sonraki 48 saat için geçerliymiş bu durum.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: