Yeni Açılacak Blog Sayfamıza "yazarlar" Arıyoruz!

Eyüp Baykara

Yönetici
Site Admini
1 Haziran 2014
842
253
83
27
Merhaba,

www.fitnessbilim.com'a yeni açılacak olan blog için kadromuza yeni yazarlar arıyoruz.

Bilgisine ve uzmanlık alanına güvenen arkadaşlar konu altında uzman olduğu konuyu belirtirse kendisine özel mesaj ile ulaşacağım.

Yazar kadromuza forum içinde "Blog Yazarı" rankı verilecek ve forumun ayrıcalıklarından faydalanacaktır.

Görüşmek üzere fitness'la kalın.

Nurettin Olgun

Yönetici
22 Mayıs 2015
1,881
604
133
31
Boy (cm)
181
Kilo (kg)
88
Merhaba,

www.fitnessbilim.com'a yeni açılacak olan blog için kadromuza yeni yazarlar arıyoruz.

Bilgisine ve uzmanlık alanına güvenen arkadaşlar konu altında uzman olduğu konuyu belirtirse kendisine özel mesaj ile ulaşacağım.

Yazar kadromuza forum içinde "Blog Yazarı" rankı verilecek ve forumun ayrıcalıklarından faydalanacaktır.

Günaydın , https://www.facebook.com/fitnessbilim/?fref=ts Daha fazla kitleye ulaşması açısından.Paylaşmaya ne dersiniz.?

Benim uzmanlık alanım , gıda üzerine , fitness, kick boks hobi.Bunun gibi mesela arkadaşlar.Hem siz uzman olduğunuz alandan bilginizi tazelemiş olursunuz.Hemde forum üyelerine 1.Kaynaktan bilgi aktarıp öz güveninizi tazelersiniz.

Sadece ''fitness'' Hakkın'da bilgi sahibi olmanıza gerek yok , bilmediklerinizi öğrenip, bildiklerinizi paylaşarak platformun kalitesini hep beraber artırmış olursunuz.

Örneğin: Gıda üzerine yazarsın, sakatlıklar üzerine,gıda takviyeleri üzerine, yabancı kaynakları Türkçeye çevirir henüz insanların bilmedikleri bilgileri aktarır bu şekilde öz güvenizi tazelersiniz.Fizyoterapist var , Dr. var v.b Birçok alandan insan var Forum'da hemen ,hemen üye olan herkes hakkında az çok bilgi sahibiyim.

Neden hafta sonlarını veya boş zamanlarınızı bu yönde kullanmayasınız ki.Bilgi paylaşmak , insanlara bişeyler aktarmak, stres attırır.Keyif alır , sosyalleşirsiniz.

Bu fırsatı kaçırmayın der .! Herkese iyi çalışmalar dilerim...

Berkay06

Forum Üyesi
16 Kasım 2015
39
7
8
22
Ankara
Yaklaşık 3.5 senedir bu spor dalıyla uğraşıyorum büyük sporcularla spor yapıp bilgiler edinmiş bulunmaktayım ve kendimi oldukça geliştirmeye çalışıyorum süper setli yüksek acılı antrenmanlar ve fit yemekler konusunda bilgiye sahibim eğer ilginiz olur ise benimde bir katkım olursa ne mutlu bana

Yaman şan

Forum Üyesi
27 Ocak 2017
19
7
3
24
İstanbul
Merhaba,

Merhabalar ben Yaman Şan fizyoterapist'im insan sağlığı üzerine ve spor alanına olan merakımdan dolayı insan fiziğini temel alan ve olağan kusurları düzeltmek vede sürekli sporla iç içe olmak için bu mesleği benimseyip edindim. Yaptığımız sporun sağlıklı, doğru vede düzeltici olabilmesi için katkıda bulunmak isterim. Sağlıkla kalın Fzt.Yaman Şan

beratbasar

Forum Üyesi
14 Mart 2017
19
2
3
16
zonguldak
Fitness disinda atletizm ve futbolla ilgileniyorum. Bilgi sahip oldugum alanlar arasinda bunlarda var. Ilgilenen arkadaslara yardimci olabilirim. Eger kabul ederseniz yazar olmak isterim

Kemal Siren

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
3 Temmuz 2015
400
219
63
İstanbul
Boy (cm)
173
Spor Geçmişi
33
Kilo (kg)
80
Ağırlık-aerobik antrenmanları, beslenme, sağlık, sakatlıklar vs konularında bir şeyler yazmak isterdim doğrusu.