Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Yemin Etmis :D

Sony

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Herkese meraba .Yeminli Sony..
Yaklasik toplasiniz 6 ay fitnisa gitmisimdir bunun 3 ayi bilgilizlikten bosa gitti o kadar supplement aldim bcc proteyin tozu glutumanim aminotasict testeron attirici etc* kafayi yemisdim bu vucutu yapacaktim baktim 3 ay bitti cok az bir gelisme olmus moralim bozuldu ama birakmak yok yola devam bunun 3 ayni duzenli beslenme ile devam ettim programimi degistirdim yine bcc glutumanim prteoyin tozu kulladim az da olsa gelisme oldu . 6 ay baktim birseyler yolunda gitmiyor buyume durdu 1 cm buyuse bile mutlu olucam ama yok sonunda doktora gitmeye karar verdim ve gittim . Bir Hormon testi--- yok artik Hormomlarim normalin altinda cikti olmasi gerekin degil normal olmasi gerekenden daha dusuk neyse bu ayin 16 sinda bakicaz neler olucak/
Not: Savas beyden cok bilgi ogrendim ve bu siteden cok guzel bilgiler ogreniyorum ogrenmeyede devam ediyorum ve Arkadaslar cok yardimci oluyolar cok tesekkur ediyorum herkese.

EMRE T.

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Hoş geldin inşallah amacına ulasırsın

metinhx4

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Hormon testi için hangi bölüme gittiniz acaba bende gitmeyi düşünüyorum? geçmiş olsun bu arada

Sony

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Saol.
endokrinoloji bolumune gittim olanlari anlattim testeron ile grow hormon buyume hormonu ve bir tane hormon testi yaptirdim.