Yemin Etmis :D

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Forum Üyesi
Herkese meraba .Yeminli Sony..
Yaklasik toplasiniz 6 ay fitnisa gitmisimdir bunun 3 ayi bilgilizlikten bosa gitti o kadar supplement aldim bcc proteyin tozu glutumanim aminotasict testeron attirici etc* kafayi yemisdim bu vucutu yapacaktim baktim 3 ay bitti cok az bir gelisme olmus moralim bozuldu ama birakmak yok yola devam bunun 3 ayni duzenli beslenme ile devam ettim programimi degistirdim yine bcc glutumanim prteoyin tozu kulladim az da olsa gelisme oldu . 6 ay baktim birseyler yolunda gitmiyor buyume durdu 1 cm buyuse bile mutlu olucam ama yok sonunda doktora gitmeye karar verdim ve gittim . Bir Hormon testi--- yok artik Hormomlarim normalin altinda cikti olmasi gerekin degil normal olmasi gerekenden daha dusuk neyse bu ayin 16 sinda bakicaz neler olucak/
Not: Savas beyden cok bilgi ogrendim ve bu siteden cok guzel bilgiler ogreniyorum ogrenmeyede devam ediyorum ve Arkadaslar cok yardimci oluyolar cok tesekkur ediyorum herkese.

Forum Üyesi
Hormon testi için hangi bölüme gittiniz acaba bende gitmeyi düşünüyorum? geçmiş olsun bu arada

Yorum
Thread Owner
Forum Üyesi
Saol.
endokrinoloji bolumune gittim olanlari anlattim testeron ile grow hormon buyume hormonu ve bir tane hormon testi yaptirdim.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: