Yediklerime çok dikkat edemiyorum

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
180 boy 60 kg yim.1.5 ay oldu.basladigimda 56 kgydim.gunluk 3000 kalori aliyorum.ama basit karb da baya oluyor.okul vs olunca fast food da cabasi :( aldigim 4kg de hic yaglanmadim.yag oranim sabit karin kaslarimda gozukuyor baya.
Metabolizmama güvenerek bu sekilde devam mi etmeliyim yoksa dikkat etmem gereken seyler var mi?bu arada yasim 16.
Şimdiden herkese teşekkür ederim [emoji4]

Forum Üyesi
4 kg almışsan emin ol bunun tümü kas değildir 1.5 ayda 4 kg kas kütlesi kazanmak doğal yollar ile imkansızdır. ve her şey azimle bitiyor ben misal şimdi işe geldim kahvaltımı iett'de yaptım millet garipsiyor ama takmaman lazım yanında küçük kaplar ile yemek taşı günde 8 öğün yemek yiyen biriyim düşün etrafımda ne kadar çok kap var :)

Yorum
Forum Üyesi
4 kg almışsan emin ol bunun tümü kas değildir 1.5 ayda 4 kg kas kütlesi kazanmak doğal yollar ile imkansızdır. ve her şey azimle bitiyor ben misal şimdi işe geldim kahvaltımı iett'de yaptım millet garipsiyor ama takmaman lazım yanında küçük kaplar ile yemek taşı günde 8 öğün yemek yiyen biriyim düşün etrafımda ne kadar çok kap var :)
Elbette kas değildir ama oyle kayda değer bir yaglanma olmadi.
Bundan sonra dikkat etmeye calisirim.
Birde 1 ayda ne kadar kas kutlesi alinabilir?

Yorum
Forum Üyesi
Elbette kas değildir ama oyle kayda değer bir yaglanma olmadi.
Bundan sonra dikkat etmeye calisirim.
Birde 1 ayda ne kadar kas kutlesi alinabilir?
vucuttan vucuda değişir ama 1 senede 2 3 KG doğal olarak kas kütlesi alıyorsan bende oldukça iyidir. hatta 3 kg süper gibi bir şey düşünsene 75 kg dan 78 oluyorsun acayip fark eder :)

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: