Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Yardım lütfen

0BuRaK0

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 100. Mesaj!
Fit Puan
0
Çok merak ediyorum. Mesela bütün bölgeleri çalıştırıyoruz ve 1 kilo kas yaptık bu kas bacak göğüs kol vs. Dağılıyor mu ? Peki sırt ve bacak calismasak sadece omuz göğüs ve kolları calistirsak o 1 kilo kas sadece çalıştığımız yerlere gelmez mi yani daha çabuk buraları büyümüş olmaz mı.

can büyükelyas

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
Fit Puan
0
Çok merak ediyorum. Mesela bütün bölgeleri çalıştırıyoruz ve 1 kilo kas yaptık bu kas bacak göğüs kol vs. Dağılıyor mu ? Peki sırt ve bacak calismasak sadece omuz göğüs ve kolları calistirsak o 1 kilo kas sadece çalıştığımız yerlere gelmez mi yani daha çabuk buraları büyümüş olmaz mı.
Sevgili dostum vücut bir bütündür.Sen ne kadar çok bölgeni çalıştırdıkça o kadar çok büyürsün sırt ve bacak çalışmasak direk kolay yoldan üst vücut çalışıp kaslansak gibi bir düşünce olamaz. ne kadar çok bacak sırt o kadar çok göğüs kol omuz vs. kısacası kas demektir.

ftrci05

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
0
ilk önce kas kazanmak demek yıprattığın kaslarının kendini yenilerken lif hacmini arttırmasıdır .. yani yıpranan kas yenilenirken kendini büyültür ki aynı strese karşı koyabiliyim diye .. bu sebepten dolayı 1 kg kas kütlesi kazandıysan bu yıpranan kasların kendilerini yenilemede ki hacimlerini ne kadar artırtıgına bağlı olarak dağılır ..