Yağlı vs yağsız kol

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
SMS Onaylı
Forum Üyesi
41 santim kol tabiki daha hacimli durur, ama benim tercihim 37 santim parçalı bir koldur. Mesela bir fotoğraf çekinicez ve triceps biceps pozları vericez, 41 cm kola pump aldığımızda babannemizin bengay surmekten sarkmış kolu gibi görüneceğine, 37 cm parçalı triceps başları belirgin biceps sertliği belirgin olması daha iyi bir seçenek benim için. :D

Yorum
Yönetici
SMS Onaylı
Kime göre kanka , bana göre biraz yağlı büyük kol göz alıyor , define kolda iyi , ikiside favorim benim . Ama sevgilim mesela define taraftarı hep define kalmamı istiyor bulktayken iyice şiştin filmlerdeki koca adamlara benziyorsun diye kızıyo . Yapcak bişi yok , bu sporu ömürlük yapcaksan bulkta azcik yaglancan sonra define olcan sonra tekrar bulk , zaten yıllar sonra bir bakarsın o yağlı dediğin 41 cm ye define olarak ulaşmışsın

Yorum
Forum Üyesi
az yağlı 38-39 deyip konuyu kapatsak ?? :) bu soru burayı ikiye böler çünkü tamamen kendi iç sesini dinle sen nasıl görünmek istiyorsan nasıl bir vücudun sana yakısacagını düsünüyorsan ona göre beslen olsun bitsin...

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: