Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Yağlı olmak - Diyet

Ares

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Merhaba arkadaşlar sorum şu ki antremanlarla beraber hacim alıyorum fakat hacimde bir sertlik yok ve kollarımda karnımda ve göğüsümde baya yağ var ben sertlik olmayışını yağa bağlıyorum ve biraz kilo vermeye karar verdim fakat fazla kas kaybı yaşamak istemiyorum.

Kaloriyi çok düşürüp hızlı kilomu vermeliyim yoksa az düşürüp yavaş yavaş mı önerilerinizi bekliyorum

lehman4499

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Yağı Tuzu Şekeri Hamur işini kes zeytin yağı bile kullanma salatalarında. Bol proteinle beslen karbonhidratı olabildiğince düşür sporla birlikte düzenli kilo vereceksin Makarna patates pilav bulgur bunların yanından bile geçme

muratcan7

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
0
[MENTION=1904]lehman4499[/MENTION] Merhaba; önerilerinizin bir kısmını yanlış buldum. Zeytinyağı çok faydalı bir yağdır ve günlük yağ ihtiyacı ile ilgili olan kısımda tercih edilebilecek bir yağdır. Kepekli makarna ve bulgur ise karbonhidrat kaynağı olarak da pekala kullanılabilir.

ShyRain

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Has Zeytin yağı çok faydalı ve protein shakelerinize de katabilirsiniz tıpkı Savaş hoca gibi...

ciko

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 50. Beğeni!
  • 50. Mesaj!
Fit Puan
2
ne kesmesi ya. abur cubur ye hem kendıne ızın verırsın proteın ıhtıyacını tamamla sıkma kendını harcadıgından 400 500 calori az al vucudun tıkanma moduna gırerse duzenlı beslenırsın ozamana kdrda yagı yakarsın.

cagatay

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 20. Mesaj!
Fit Puan
0
ciko abur cubur ye diye tavsiye mi verilir allah aşkına :D abur cubur yiyince glisemik indeksi yüksek olan şeyler yemiş olacak ve yağ yakımı duracak sende biliyorsun bunu.

knn

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Kalori açığı verildiği için protein ihtiyacını tamamladıktan sonra çok önemli değil sanırım ne yediğin. Sonuçta kalori açığı veriyorsun. ciko onu demek istemiş bence.

cagatay

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 20. Mesaj!
Fit Puan
0
Ya ne demek çok önemli değil o zaman 500 kalori az aldın ama hepsini cipsten o şekilde kilo vermek mantığa uygun mu sence ? o cipsi yediğinde yağ yakımın duracak kardeşim yapmayın etmeyin savaş hoca da önermiyor böyle birşeyi yine canı çok isterse yer yani haftada bir kere seçtiği bir öğünde abur cubur yenebilir ama abur cubur ye diye öneri verilmesi saçma biraz

knn

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Bütün kalori cipsten alınsın denmemiş ki veya bütün kalori abur cuburdan alınsın denmemiş. Denmek istenen, benim anladığım gerekli protein ihtiyacını karşıladıktan sonra kendini çok kasmayabilirsin esnek davranabilirsindi. Kalori açığı olduğu için bu esnek davranmanın protein ihtiyacı karşılandığı sürece sorun yaratcağını ben de düşünmüyorum.

Ares

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
ne kesmesi ya. abur cubur ye hem kendıne ızın verırsın proteın ıhtıyacını tamamla sıkma kendını harcadıgından 400 500 calori az al vucudun tıkanma moduna gırerse duzenlı beslenırsın ozamana kdrda yagı yakarsın.
ciko abur cubur ye diye tavsiye mi verilir allah aşkına :D abur cubur yiyince glisemik indeksi yüksek olan şeyler yemiş olacak ve yağ yakımı duracak sende biliyorsun bunu.
Kalori açığı verildiği için protein ihtiyacını tamamladıktan sonra çok önemli değil sanırım ne yediğin. Sonuçta kalori açığı veriyorsun. ciko onu demek istemiş bence.

Arkadaşlar şimdi benim kafam karıştı ben 1000 kalori civarı acık verip haftada 1 kilo vermeyi düşünüyorum sizin fikriniz ne ve abur cubur muhabbetini ne yapayım