Yağ Yakma Kas Yapma Detaylı Profesyonel Öneri

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
İnsülin direnci mi var vücudunda? Diyabet ?:confused:

Yok o lafın gelişi yani özellikle gece ve sabah uykudan uyandığımda tatlı isteğim çok oluyo o yüzden

Yoğurt tükettiğiniz zaman üstüne 1 tatlı kaşığı tarçın ekleyin öğütülmüş " Tarçın besin lifi bakımından zengindir. Kan şekerini dengeler ayrıca bunun yanında basit şekere ilgi duymazsınız tatlı isteğini bastırır"

yoğurtun üstüne tarçın eklersem tadı çok kötü olmazmı yani tarçını normaldede hiç sevmemde :) yoğurtu yedikten sonra alsam olmazmı

Yorum
Yok o lafın gelişi yani özellikle gece ve sabah uykudan uyandığımda tatlı isteğim çok oluyo o yüzden

yoğurtun üstüne tarçın eklersem tadı çok kötü olmazmı yani tarçını normaldede hiç sevmemde :) yoğurtu yedikten sonra alsam olmazmı

Valla ben tarçının Görevini söyledim gerisi sana kalmış hattalink vereyim oradan Detaylı bak istersen :)
Bakınız linke tıklayın
Tarçının Faydaları

Tadı çok güzel hem şey gibi Sütlaç gibi geliyor

Yorum
SMS Onaylı
Onursal Üye

Tarçın tatlı bir baharattır hafif şekerli bir tadı vardır. Tatlı isteğini biraz gideriyor evet.

Yorum
Forum Üyesi
Valla ben tarçının Görevini söyledim gerisi sana kalmış hattalink vereyim oradan Detaylı bak istersen :)
Bakınız linke tıklayın
Tarçının Faydaları

Tadı çok güzel hem şey gibi Sütlaç gibi geliyor

Tarçın tatlı bir baharattır hafif şekerli bir tadı vardır. Tatlı isteğini biraz gideriyor evet.

Valla sağolun arkadaşlar her ne kadar sevmesemde faydasından dolayı tüketicem :)

Yorum
Forum Üyesi
Merhabalar ben 21 yaşındayım 57 kiloyum boyum 1.60 göbek bölgemdeki hafif yağlanma ve kollarınmın üst kısmında oluşan kalınlıktan dolayı yaklaşık üç gündür bi-fit spor merkezine gidiyorum.Fakat şuan herhangi bi suplement almıyorum antreman hocama kullanmalımıyım diye sorduğumda ise pek yardımcı olmadı bende üstüne düşmedim.Ama suplement kullanmadan sporun tek başına yeterli olacağını düşünmüyorum.Şuan yağ yakımı ve kollarımı inceltip hafif kas olmasını daha doğrusu fit görünümlü kadınsılık çerçevesinde kaslı bi vucut istediğim için buraya yazdım hangi suplementleri önerirsiniz dozajıyla birlikte uygun bütçeli bişeyler önerirseniz çok sevinirim teşekkürler.

ilerleyen aylarda, termojenik yag yakicilari deneyebilirsiniz.

bu arada, b fit tarzi spor salonlarında, hidrolik aletler var. bunlar yetersiz kalir, kaslariniza zorlanmalari icin gereken direnci veremezsiniz. bir sure sonra, normal bir spor salonuna kaydolup, ağırlıklarla ( dumbell, bar ya da makineler)_calismaniz gerekecektir.

Yorum
Forum Üyesi
ilerleyen aylarda, termojenik yag yakicilari deneyebilirsiniz.

bu arada, b fit tarzi spor salonlarında, hidrolik aletler var. bunlar yetersiz kalir, kaslariniza zorlanmalari icin gereken direnci veremezsiniz. bir sure sonra, normal bir spor salonuna kaydolup, ağırlıklarla ( dumbell, bar ya da makineler)_calismaniz gerekecektir.

Şuan bulunduğum çevrede sadece bi-fit var bana uygun olan o yüzden buraya yazıldım yani daha fazlasını savaş hocanın yağ yakma programıyla yapmayı düşünüyorum umarım etkisi olur çünkü başka spor salonuna yazılmam biraz zor çevreden dolayı

Yorum
Forum Üyesi
bence normal beslenmene devam et yemekleri az ye yani üç öğün günlük ev yemeginden bahsediyorum agırlık ve koşu calısması yap bır ayda hafifliği hissedersin b- fit salonlarındaki aletler ağırlıkların yerini tutmaz sıkılasman icin :D

Yorum
Forum Üyesi
3 gün!! oldu spora başladın hiçbir değişimi yaşamadan, beslenme veya sporla ilgili hiçbir yazı okumadan burada gelip supplement sorusu soruyorsun vallahi tebrikler.. ;)

Son düzenleme:
Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek: