Çözüldü Yag oranı

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Forum Üyesi
Mehaba yag oranımı ölçtüm %17% %18 civarı kas kütlemi arttırmak istiyorum artık Pandemiden dolayı kas kaybı yaşadım sonra definasyona girip %21 civarı yağ oranında %17 ye kadar düştum Karin kaslarım belli değil malesef ama kuculdugum için moral ve motivasyonum düştü Bulka girip kas gelistirmek istiyorum Sizce ne yapmalıyım 1-2 hafiftedir da saldım biraz kendimi Pzt tam hazır devam etmek istiyorum Şimdiden cevaplar icin tesekkurler

Çözüm
sana tavsiyem şu günlük kalori ihtiyacını hesapla kaç ise 2.500 ise 2000 kalori al ve kardiyonu da yap böylelikle istediğine ulaşmış olursun kirli beslenmeyi bırak abur cuburları hamburger kola vs şekerli şeyleri de kes zaten farkı kendin de görürsün kas kaybı yaşadığın için geri de toplarsın yağ da yakarsın
Moderatör
Mesaj Lideri
sana tavsiyem şu günlük kalori ihtiyacını hesapla kaç ise 2.500 ise 2000 kalori al ve kardiyonu da yap böylelikle istediğine ulaşmış olursun kirli beslenmeyi bırak abur cuburları hamburger kola vs şekerli şeyleri de kes zaten farkı kendin de görürsün kas kaybı yaşadığın için geri de toplarsın yağ da yakarsın

Yorum
Çözüm
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek: