Yağ oranı düşürürken minimum kas kaybı yaşıyacağımız beslenme önerileriniz varmı ?

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
arkadaşlar başlık uzun oldu ama biraz da açıklayıcı oldu yağ oranını gittikçe düşürürken kütle kaybetmeyi minimum'a indireceğimiz beslenme öneriniz varmı ? aynı zamanda bcaa de kullanmayı düşünüyorum ki kas kaybı minimum'a insin. önerilerinizi bekliyorum...

Boyum : 1.78 falan
Kg : 69
Yağ oranımı : net bilmiyorum ama aç karnıma 3 4 tane karın kasım görünüyor.

önerilerinizi bekliyorum.

Forum Üyesi
arkadaşlar başlık uzun oldu ama biraz da açıklayıcı oldu yağ oranını gittikçe düşürürken kütle kaybetmeyi minimum'a indireceğimiz beslenme öneriniz varmı ? aynı zamanda bcaa de kullanmayı düşünüyorum ki kas kaybı minimum'a insin. önerilerinizi bekliyorum...

Boyum : 1.78 falan
Kg : 69
Yağ oranımı : net bilmiyorum ama aç karnıma 3 4 tane karın kasım görünüyor.

önerilerinizi bekliyorum.
Dostum yağ oranı tarifin harika valla :) Savaş hocanın bu konuyla ilgili videosu varmiş sanırım daha önce konuşulmuştu

Yorum
Forum Üyesi
Dostum yağ oranı tarifin harika valla :) Savaş hocanın bu konuyla ilgili videosu varmiş sanırım daha önce konuşulmuştu
:D :D teşekkürler dostum :D tarif etmek bizim işimiz :p o değil ciddi ciddi tam nasıl ölçtüreceğim bilmiyorum ki hocam tartılar yalan diyorlar o pilastik şeyler fasa fiso diyorlar ne yapsam bilemedim :D

Yorum
Forum Üyesi
Bence profesyonel ideallerin yoksa bire bir kan testine girip de ölçtürmenin bi gereği yok. Aşağı yukarı deri kalınlığına sixpacklere bakılarak tahmin edilebiliyor. Ayna en iyi ölçüt bence.

Yorum
Forum Üyesi
Bence profesyonel ideallerin yoksa bire bir kan testine girip de ölçtürmenin bi gereği yok. Aşağı yukarı deri kalınlığına sixpacklere bakılarak tahmin edilebiliyor. Ayna en iyi ölçüt bence.
sizce tahmininiz ce anlatığım tarife göre yüzde kaçtır benim ? 10 12 arası gibi düşünüyorum ben o.O ?ve beslenme öneriniz varmı :D aylık 200 300 TL gibi extra bir tutar ayıra bilirim beslenme için.

Yorum
Forum Üyesi
Bence de o civardadır :) Beslenme önerisi için supplementleri kastettiysen o kadar önemli değil. Protein çok karbonhidrat az yağ normal şeker çok çok çok az yeterli. Karbonhidratla şekeri de bir arada almadığın müddetçe de sorun yok.

Yorum
Forum Üyesi
Bence de o civardadır :) Beslenme önerisi için supplementleri kastettiysen o kadar önemli değil. Protein çok karbonhidrat az yağ normal şeker çok çok çok az yeterli. Karbonhidratla şekeri de bir arada almadığın müddetçe de sorun yok.
yok ya yemek listesi gibi bir şey arıyorum düzgün besleneyim diyorum rahat bir diyet gibi yani şimdi diyet gibi sınırlama olmayınca yemek yemeye üşeniyorum :rolleyes:

Yorum
Forum Üyesi
O konuda birşey diyemeyeceğim herkesin damak tadı farklı eskiden bana önerilen bir kaç beslenme programını kendime uygulamıştım. Ama beni kesmedi. Bence onu diyetisyeninle konuşmalısın.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: