Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

...Ya Pes Edicem Ya Basaracagim...

kocadeli

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Merhaba Arkadaslar,

Ben araniza bugun katildim ve boyle bir Fitness sayfasi buldugum icin kendimi cok sansli hissediyorum ve kurucusu olarak bildigim Savas hocamizdan da allah razi olsun oncelikle ben 7 aydir bu sporu yapiyorum daha gecmisimde uzun yillar amator olarak futbol oynadim.

Bu spora basladigimda sabirli olmam gerektigini kesinlikle biliyordum 3-4 aydir sabrettim fakat suan 7 aya gelmis bulunuyorum kendimde bi degisim gormuyorum ama biraz olsun degisim olur dige dusunuyordum yada disaridan OoO vucud yapmissin digen birine rastlamadim.Bununla birlikte antremanda agirlik sayilarim kat kat artti Bench Press de 20 30 yaparken simdi 60 70 yapabiliyorum fakat bi degisim goremiyorum kendimde acaba diyorum cok mu acele ediyorum bilmiyorum..

Ben Hollanda`da yasiyorum ve nerdeyse butun supplementleri Turkiye de ki arakdaslarima gore daha ucuza alma sansimda oluyor alip kullaniyorumda fakat suan hepsi gozumde cop yigini gibi duruyor beslenmeme dikkat ediyorum ama baslikda da belirttigim gibi Ya Pes edicem Ya da Basaracam..

Sizlerden istedigim bana bi yol gosterin ben gibi bu durumu yasayanlar olduysa aranizda bana da yardimci olursa cok mutlu olurum simdiden herkese cok tesekkur ederim...

...Kocadeli...

SaVaS

Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
0
Merhaba Arkadaslar,

Ben araniza bugun katildim ve boyle bir Fitness sayfasi buldugum icin kendimi cok sansli hissediyorum ve kurucusu olarak bildigim Savas hocamizdan da allah razi olsun oncelikle ben 7 aydir bu sporu yapiyorum daha gecmisimde uzun yillar amator olarak futbol oynadim.

Bu spora basladigimda sabirli olmam gerektigini kesinlikle biliyordum 3-4 aydir sabrettim fakat suan 7 aya gelmis bulunuyorum kendimde bi degisim gormuyorum ama biraz olsun degisim olur dige dusunuyordum yada disaridan OoO vucud yapmissin digen birine rastlamadim.Bununla birlikte antremanda agirlik sayilarim kat kat artti Bench Press de 20 30 yaparken simdi 60 70 yapabiliyorum fakat bi degisim goremiyorum kendimde acaba diyorum cok mu acele ediyorum bilmiyorum..

Ben Hollanda`da yasiyorum ve nerdeyse butun supplementleri Turkiye de ki arakdaslarima gore daha ucuza alma sansimda oluyor alip kullaniyorumda fakat suan hepsi gozumde cop yigini gibi duruyor beslenmeme dikkat ediyorum ama baslikda da belirttigim gibi Ya Pes edicem Ya da Basaracam..

Sizlerden istedigim bana bi yol gosterin ben gibi bu durumu yasayanlar olduysa aranizda bana da yardimci olursa cok mutlu olurum simdiden herkese cok tesekkur ederim...

...Kocadeli...
bir iki fotoğraf koysana eğer beslene dikkat ediyorsan ve dediğin gibi takviyede alıyorsan 7 ayda hiç bir fark yok ise sorun calışma şeklindedir. ama şöyle bir gerçek var 7 aydada uu vucut yapmış denilen kişi sayısı azdır. muhtemelen calışma kaynaklı sıkıntın vardır 1 2 foto ve calışma programını ve detayları koy inceleyip yorum yapalım.

merttaylankoroglu

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 50. Mesaj!
Fit Puan
0
Kas büyütmek ciddi ve sabır isteyen bir iştir.Kısa sürede fark edilir şeyler ortaya koyabilmek yalnızca yağ yakmak ile mümkün olur.Kasların büyümesi uzun bir süreçtir.Supplementler destek gıdalardır,gerek oldukça kullanmaktan çekinmeyin.Herhangi bir gelişim kaydedemediyseniz sorun ya antrenman ya da beslenme düzeninizde.Forumda beslenme ve antrenman üzerine bilgiler mevcut.Okursanız yardımı olacağını düşünüyorum.

kocadeli

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Ilginiz icin tesekkur ederim Fark olarak sadece daha agir antreman yapabiliyorum daha once asla dedigim seyler cok basit gibi geliyor fakat vucdum yagli belki kaslar ondan da gozukmuyor olabilir birde ellerinizden oper bi kizim var geceleri uyku sorunu yasiyoruz bu bahane mi yoksa etken mi bilmiyorum...

Beslenme Programim :
Kahvalti : 3 Yumurta 2 Tomaat Fistik Ezmesi
Oglen: 2 Balik ve Makarna
Antremandan Once: Pirinc Brocoli Patates Tavuk ve Supplementler

Antreman Programim:
Pazartesi: Gogus Triceps
Sali: Off
Carsamba: Sirt ve Yan Bolgeler Triceps
Persembe:Omuz Biceps
Cuma:Gogus Triceps
Cumartesi: Bacak ve Kondisyon
Pazar:Off

Kullandigim Supplementer:
[h=3]Optimum Nutrition Whey[/h][h=3]Optimum Nutrition Balik Yagi[/h][h=3]Optimum Nutrition Vitamin[/h][h=3]Optimum Nutrition Creatin[/h][h=3]Optimum Nutrition Mass[/h]Dymatize Bcaa

Fakat Durust olmak gerekirse bu programa bazen is yogunlugundan dolayi uyamadigim oluyor...

Son düzenleme:

R@j

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Ilginiz icin tesekkur ederim Fark olarak sadece daha agir antreman yapabiliyorum daha once asla dedigim seyler cok basit gibi geliyor fakat vucdum yagli belki kaslar ondan da gozukmuyor olabilir birde ellerinizden oper bi kizim var geceleri uyku sorunu yasiyoruz bu bahane mi yoksa etken mi bilmiyorum...

Beslenme Programim :
Kahvalti : 3 Yumurta 2 Tomaat Fistik Ezmesi
Oglen: 2 Balik ve Makarna
Antremandan Once: Pirinc Brocoli Patates Tavuk ve Supplementler

Antreman Programim:
Pazartesi: Gogus Triceps
Sali: Off
Carsamba: Sirt ve Yan Bolgeler Triceps
Persembe:Omuz Biceps
Cuma:Gogus Triceps
Cumartesi: Bacak ve Kondisyon
Pazar:Off

Kullandigim Supplementer:
Optimum Nutrition Whey

Optimum Nutrition Balik Yagi

Optimum Nutrition Vitamin

Optimum Nutrition Creatin

Optimum Nutrition Mass

Dymatize Bcaa

Fakat Durust olmak gerekirse bu programa bazen is yogunlugundan dolayi uyamadigim oluyor...
İlk gözüme çarpan Fıstık Ezmesi, çıkarabilirsin diyetinden .