Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Xpro Nutrition Whey Complex

Ürünü Değerlendirin

• Çok İyi

Kullanılan: 0 0.0%
  • İyi

Kullanılan: 4 80.0%
  • Orta

Kullanılan: 1 20.0%
  • Kötü

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

burakkho

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 250. Mesaj!
Fit Puan
0

Bir porsiyon, ( 1 ölçek) 32 gr whey complex içerisinde 24 gr protein, 6.8 gr Bcaa, 5.3 gr glutamin bulunmaktadır. 5LBS / 2280 gr whey complex pretein tozundan, 71 servis (ölçek) çıkmaktadır.
Tadını şahsen çok beğeniyorum.Daha önce en iyi tadı Optimum'da almıştım.Bu ondanda güzel.İçindeki BCAA ve Glutamin içeriğiyle dikkatimi çekti.Fiyatıda oldukça iyi. Tam bir F/P ürünü.

İçeriği:

Amino Asit Profili

emiralem

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Ürün türk markası ama üretimi almanya'da diye biliyorum.Şuan vanilyalısını kullanıyorum, tad olarak eh ama benim için tad çokta önemli değil, bunun yerine az bişi daha verip ultimate prostar almanızı öneririm ama kötü bi ürün değil yani yanlış anlamayın.

kitsufitness

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 20. Mesaj!
Fit Puan
0
Benim fikrim bsn kullanılabilir hacim kazanmada protein karbonhidrat değerleri eşit olduğu için ilk başladığım vakitler kullanmıştım. Güzelde verim almıştım kendi adıma konuşayım

0BuRaK0

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 100. Mesaj!
Fit Puan
0
Bu urundeki bcaa ve glutamin oranlari yuksek onlardan bcaa ve glutamini ayri ayri alsak cok pahaliya geliyor ama ben protein ihiyacimida dogal olarak karsiliyorum yani bu urunu aslinda hem bcaa ve glutamin hemde protein icin istiyorum uygunmudur.

burakkho

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 250. Mesaj!
Fit Puan
0
Bu urundeki bcaa ve glutamin oranlari yuksek onlardan bcaa ve glutamini ayri ayri alsak cok pahaliya geliyor ama ben protein ihiyacimida dogal olarak karsiliyorum yani bu urunu aslinda hem bcaa ve glutamin hemde protein icin istiyorum uygunmudur.
Tavsiye edebilirim ben beğenerek kullandım.

OMR

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 20. Mesaj!
Fit Puan
10
2 kutu bitirmiştim alman markası diye almıştım türk çıktı. Tadları tamamen berbattır. Çok kötü aroma karışımı yapmışlar. Karışımı çok iyidir kolayca karışır.

Son zamanlarda çıkan multitech den iyidir :)