Whey proteinlerin içinde soya var mıdır?

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Forum Üyesi
Bazıları whey proteinlerin içine az bir miktar whey koyuyorlar kalanını soya yapiyorlar diyorlar özellikle yurt dışından gelen wheyleri kullananlar çok ciddi bir fark olduğunu söylüyor ama steroid değilki sonuçta etkisini nasıl görebilirsinki
Hardlinedan çoğu kişi şüpheleniyor ucuz kalite diyor
Siz ne düşünüyorsunuz

Çözüm
Soya proteini aminoasit degerleri bakımından whey proteine yakındır , kas gelişimi açısından çok bir fark olmaz ama ;

Soya proteini bilimsel araştırmalara göre erkekler de östrojeni tetikleyebiliyor ve bunun sonucunda Testosteron hormonu baskılanabiliyor , jinekomasti yapabildigi de görülmüştür .

Evet maalesef soya proteini ucuz hammadde olduğu için çoğu supplement firmaları kullanabiliyor , arkalarında soya lesitini yazıyor mu dikkat edin .

Hardline ın kullandığını düşünmüyorum , o markayı kullanmıştım , herhangi bir östrojenik yan etki yaşamadım.
Labaratuvar sonuçları olmadan kimse bir iddia da bulunamaz .
Moderatör
SMS Onaylı
Mesaj Lideri
Soya proteini aminoasit degerleri bakımından whey proteine yakındır , kas gelişimi açısından çok bir fark olmaz ama ;

Soya proteini bilimsel araştırmalara göre erkekler de östrojeni tetikleyebiliyor ve bunun sonucunda Testosteron hormonu baskılanabiliyor , jinekomasti yapabildigi de görülmüştür .

Evet maalesef soya proteini ucuz hammadde olduğu için çoğu supplement firmaları kullanabiliyor , arkalarında soya lesitini yazıyor mu dikkat edin .

Hardline ın kullandığını düşünmüyorum , o markayı kullanmıştım , herhangi bir östrojenik yan etki yaşamadım.
Labaratuvar sonuçları olmadan kimse bir iddia da bulunamaz .

Yorum
Çözüm
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek: