Çözüldü Vücut geliştirmek

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Kilo (kg)
108
Spor Geçmişi
1
Boy (cm)
191
15 yaşında 1.91 boyunda vede 108 kiloyum yağ oranım %25 geçtiğimiz yıl beyin ameliyatı geçirdiğimden dolayı hareketlerim kısıtlıydı uzun süre hastanede kaldım ve kilom bayağı arttı spora tekrar başladım 15 yaşında olduğumdan bu hızlı gidersem 20 yaşıma kadar 2 metreyi rahatça geçeceğim bu genetik ile natural supplementsiz steroidsiz vs. iri bir vücuda sahip olabilirmiyim salonlar kapalı ancak evde 100 kiloluk halter ve dumbell setim var hergün 10 kilometre yürümeye başladım yakında koşuya geçeceğim.

aşağı yukarı %7-10 civarında yağ oranında kalarak 100 üstünde bir kiloya sahip olmak istiyorum

Ekli dosyayı görüntüle 2090

Son düzenleme:
Çözüm
Yakın çevremde bir sürü yarışmacı arkadaşım var , anabolik ve androjenik steroidler ile alakalı onlarca makale okudum , podcast dinledim .
Gerçekten bu işler de bilgi sahibi birisi olarak cevaplıyorum ;

Hayaliniz doğal olarak , tanrının seçilmiş çocuğu değilseniz imkansız .. kısacası imkansız .

Doğal olarak en iyi ulaşabileceğiniz kütle/yağ oranı olarak bana göre aşağı yukarı Ege fitness vücudu dur , daha üstü gerçekten elit elit elit elit bir genetik gerekiyor .

Fotoğrafını koydugunuz bodybuilderın da öyle 1-2 sene kür geçmişi yok , en az 8-10 yıl kür geçmişi var .

170 cm 80 kg %5 yağ oranı birisi ortalama 2-4 senedir düzenli kür yapıyordur

170 cm 100 kg %5 yağ oranı birisi ortama 7-9 senedir kür yapıyordur.

Konumuzu...
Forum Üyesi
15 yaşında 1.91 boyunda vede 108 kiloyum yağ oranım %25 geçtiğimiz yıl beyin ameliyatı geçirdiğimden dolayı hareketlerim kısıtlıydı uzun süre hastanede kaldım ve kilom bayağı arttı spora tekrar başladım 15 yaşında olduğumdan bu hızlı gidersem 20 yaşıma kadar 2 metreyi rahatça geçeceğim bu genetik ile natural supplementsiz steroidsiz vs. iri bir vücuda sahip olabilirmiyim salonlar kapalı ancak evde 100 kiloluk halter ve dumbell setim var hergün 10 kilometre yürümeye başladım yakında koşuya geçeceğim.

Merhaba, Sorunuz için teşekkür ederiz, bu konuda uzman üyelerimiz en kısa sürede size cevap verecektir. Keyifli forumlar dileriz. :)

Yorum
Yönetici
SMS Onaylı
Yakın çevremde bir sürü yarışmacı arkadaşım var , anabolik ve androjenik steroidler ile alakalı onlarca makale okudum , podcast dinledim .

Hayaliniz doğal olarak , tanrının seçilmiş çocuğu değilseniz imkansız .. kısacası imkansız .

Doğal olarak en iyi ulaşabileceğiniz kütle/yağ oranı olarak bana göre aşağı yukarı Ege fitness vücudu dur , daha üstü gerçekten elit elit elit elit bir genetik gerekiyor .

Fotoğrafını koydugunuz bodybuilderın da öyle 1-2 sene kür geçmişi yok , en az 8-10 yıl kür geçmişi var .

Konumuzu okuyabilirsiniz : Madalyonun Karanlık Yüzü STEROİDLER

Size şuan yol gösterecek olursam ;
İlk önce yağ oranınızı %11-12 lere çekmeniz gerekiyor , ondan sonra clean bulka geçebilirsiniz .

Program ;
Beslenme

Antrenman olarak ilk 3 ay fullbody yapmanızı öneririm ;

Ek olarak sabahları aç karnına 30 dk kardiyo yapın veya antrenman sonu , bol bol yeşilçay tüketin.

Yorum
Çözüm
Forum Üyesi

Konumuzu okuyabilirsiniz : Madalyonun Karanlık Yüzü STEROİDLER

Size şuan yol gösterecek olursam ;
İlk önce yağ oranınızı %11-12 lere çekmeniz gerekiyor , ondan sonra clean bulka geçebilirsiniz .

Program ;
Beslenme

Antrenman olarak ilk 3 ay fullbody yapmanızı öneririm ;

Ek olarak sabahları aç karnına 30 dk kardiyo yapın veya antrenman sonu , bol bol yeşilçay tüketin.
Arnold Schwarzeneggerin ilaç kullanmadığını duymuştum kendisinden(bir videoda) o zamanlar alacak param yoktu diyordu şimdi diyebilirsiniz oo arnold ama o , o şöyle o böyle , o adamında 24 saati var benimde o adamında 2 kol 2 bacağı var aynı şekilde benimde burda araya biraz genetikte giriyor ama o açıdan zaten şanslı olduğumu düşünüyorum

Yeşil çay tüketmiyorum ama çekirdek kahve alıp tüketiyordum 400mg kafein alıyordum

Yorum
Yönetici
SMS Onaylı
Arnold Schwarzeneggerin ilaç kullanmadığını duymuştum kendisinden(bir videoda) o zamanlar alacak param yoktu diyordu şimdi diyebilirsiniz oo arnold ama o , o şöyle o böyle , o adamında 24 saati var benimde o adamında 2 kol 2 bacağı var aynı şekilde benimde burda araya biraz genetikte giriyor ama o açıdan zaten şanslı olduğumu düşünüyorum

Yeşil çay tüketmiyorum ama çekirdek kahve alıp tüketiyordum 400mg kafein alıyordum
Arnold güzel keklemiş insanları :)

Yeşil çay için konumuzu okuyabilirsiniz ;

Kafein de güzel yağ yakicidir.

Yorum
seni pek üzmek istemem ama küçük kardeşim ben bu sporu 2-3 yıldır yapıyorum yüzlerce insan gördüm , ve arnoldun vücuduna yakın kendi gözümle daha bir insan görmedim , o adamlar hep yarışmacı, türkiyede iri kütle deyince aklıma mustafa yıldız geliyor o da bu sporu 10 senenin üstünde yapıyor ve yarışmacı olduğu için kürden küre giriyor ,doğal olarak yapabileceğin en iyi vücud ege fitnessinkine yakın bir vücud o da 3-4 seneden fazlanı alabilir , bu sporda düzgün ve mantıklı hedefler koymazsak bişey başaramayız

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: