Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Forum Üyesi
Kilo (kg)
80
Spor Geçmişi
1
Boy (cm)
180
Kol (cm)
39
Bel (cm)
84
Merhabalalar bu siteyi gördükten sonra içinde birçok doğru bildiğim yanlışları gördüm kendi vücudumdaki eksikleride görmem için sizinle paylaştım yanlışlarla dolu bir program yapıyordum full body antremanından sonra her gün kol çalışmak gibi, taki burdan doğrusunu öğrenene kadar. Şuanda eksiklerim nelerdir nereye yoğunlaşmam lazım
Amacım hacimli ve estetik bi görünüm tutturmak Screenshot_20210405-001213_WhatsApp.jpg Screenshot_20210405-001238_WhatsApp.jpg

güzel form ,,bence 90 kiloya kadar clean bulk ile çıkın sonra ise definasyona girip 82-83 kg de falan güzel bir form yakalarsınız ayrıca omuz çalışmalarını arttırabiliyorsanız arttırın

2 Yorumlar
Y
Yldzhan yorum yaptı
Birde herkes omuz konusunda eksik kaldığımı söylüyor ek harkeet ekledim ama pek faydası olmadı önerebileceğiniz birsey var mi

Ahmet Yalçınkaya
Ahmet Yalçınkaya  yorum yaptı
omuz hareketlerini zaten arttırdıysanız,, Zamana bırakın ve omuzda aşırı ağır kilo çalışmayın örnek (lateral raise)

Thread Owner
Forum Üyesi
Bulk olayını tam beceremiyorum hedefim yağ yakmak 12lere falan düşürmek de bulk yaparken fazla yiyip kardiyoyla yağ yakabilirmiyim

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: