Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Ultimate nutrition prostar whey protein

ürünü değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    5

dossantos

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Protein miktarı bakımından çoğu %100 Whey üründen daha yüksek olan Prostar %83.33 protein oranına sahiptir.
protein karışımı :
Konsantre Whey Protein ve İzole Whey Proteinden oluşmaktadır.
Her 1 servisinde 25gram protein ve 6gramdan fazla BCAA’ya sahip olan Prostar aynı zamanda çok düşük Şeker ve Yağ oranlarına (1gram) sahiptir.

Ülkemizde prostarın 3 farklı aroması mevcuttur

-çilek
-muz
-çikolata kremalı

İlk konu açışımda en çok kullandığım ürünü tanıtmak istedim

Ülkemizde fiyat/performans olarak en çok göze batan üründür 179-199tl aralığı 80 servis

Benim kullanıcı olarak proteine notum 10 üzerinden 8

Tat olarak notum çilek 10 üzerinden 8 muz 10 üzerinden 8 çikolata kremalı 10 üzerinden6

Karışım olarak çilek ve muz 10 üzerinden 10 200 ml suya 1 ölçek çok rahat karışıyor

Fakat çikolata kremalı kolay karışmıyor 10 üzerinden 6

fitman

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
ben kullanıyorum güzel karşıyor az tatlandırıcılı ve servis miktarı yüksek tavsiye ederim. genelde antrenman sonu 1-1.5 ölçek alırım

Turbulencia

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Servis sayısı gerçekten muazzam. İçerik çok güzel. Almamak için bir sebep yok.

ilhannnn

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Ben kullandım çok iyi değil ancak fiyat/performans olarak çok iyi olduğu için alınabilir. Tat, koku, karışabilirlik gayet güzel fakat performans konusunda aynı şeyi söyleyemem. Optimum Gold yerine bunu alabilirsiniz fakat bir nitro tech gibi performans artışı beklemeyin.

emiralem

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Şuana kadar 2 veya 3 kutu bitirdim bu wheyden sanırım.Kullandığım wheylerin içinde en memnun kaldığım diyebilirim.Weider, bsn, optimum, musclepharm, xpro, gaspari, nanobolix gibi markaları kullandım, en çok bundan memnun kaldım diyebilirim.

OMR

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 20. Mesaj!
Fit Puan
10
Çikolata krema 200 ml suya çok rahat karışıyor tadı çok güzel yani sen 6 vermişsin ama bence 10luktur. Tabi herkesin kendi zevki.

Protein tozlarının tadı benim için önemi yoktur. Etkileri iyi olsun yeter. Eskiden çamur berbat gibi tozlar içiliyordu.

Mert12

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 100. Mesaj!
Fit Puan
0
Ben kullandım çok iyi değil ancak fiyat/performans olarak çok iyi olduğu için alınabilir. Tat, koku, karışabilirlik gayet güzel fakat performans konusunda aynı şeyi söyleyemem. Optimum Gold yerine bunu alabilirsiniz fakat bir nitro tech gibi performans artışı beklemeyin.
Arkadaşım nitrotechin içinde her seviste 3 gram kreatin alıyorsun hem güç artışını etkiliyor hemde vücutta su tutarak kasları şişiriyor saf whey ürünle nitrotechi performans açısından karşılaştıramassın bu yüzden.Al optimum goldunu yanında kreatinini ayrı al sen performansı asıl o zaman gör :)

eediz91

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 20. Mesaj!
Fit Puan
0
çok güzel bir ürün. tam bir fiyat performans ürünü.