Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Web Sitesi
www.fitnessbilim.com
Ben bu konuya nasıl yorum yapmadan durayım? Yapmazsam ihanet olur...

Arkadaşlar hepinize tekrar teşekkürlerimi iletiyorum. Bende kendi adıma verilerimi tutabileceğim bir veri tabanı oluşturdum hangi antreman ile günlük uygulanan beslenme programımı ve hedefflediğim kalori yakımını izleyeceğim bir alan yaptım istatiksel ve grafiksel verileri de anlık olarak izlenebilecek ilerde belki bunun içinde bir XenForo eklentisi yaparım benimde size bir hediyem olsun. Akademi düşüncesine gelince inovatif bir yaklaşım olmuş ve karşılıksız bu işe gönül vermeniz onur duyulacak bir yaklaşım.

İlgili bölüm için bence etkinliğin sağlanması adına farkındalık yaratacak projeler yapalım.

Livestreem antremanlar olabilir benim gibi bu işe ilk defa başlayacaklar adına yol gösterici olacaktır alt yapı kurulumları vb noktalarda ben seve seve yardımcı olurum. Kısacası benim için forumlar sosyal medyanın yaratacağı dürtme beğenme reaksiyonlarından ziyade harika dostlukların başlayabileceği bir çizgidedir. Ben buraya şans eseri kayıt oldum şimdi ise durum çok farklı.

Bu akşam ilk antreman videomu ekleyeceğim nasip olursa ama ne halde olurum bilmiyorum.
Baştan yazayım dilediğiniz gibi sesli gülebilirsiniz yorum yapabilirsiniz eleştirebilirsiniz asla alınmam kırılmam ama azda olsa motivasyon şart yaşıyormuyum diye akşam dürtebilirsiniz.

Hepinize sağlıklı günler diliyorum, emeğinize sağlık.

Yorumun için teşekkür ederim @XDinc, foruma ayrı bir renk kattınız ve yorumlarınız bizi mutlu ediyor. Sporda motivasyon çok önemlidir. İnsanlara yardım da o motivasyona fayda sağlıyor. Üstelik bilmediğiniz bir çok konuyu da araştırmak ve pekiştirmek gerekebiliyor o konuda da faydasını çok yerde gördük. Buraya sıfırdan giren birisi ile sorulara cevap vererek uzman olabilir diye düşünüyorum. Bilgi paylaştıkça çoğalıyor.

Teknik anlamda her türlü desteği sizinle istişare yapabilirim. Önerileriniz ve forumumuz adına hediye düşünceleriniz şimdiden bizleri mutlu etti. Teşekkür eder Akademi sonunda sizi ilklerin arasına katmak isteriz. Şimdi spor zamanı :bravo:

Yorum
Thread Owner
Yönetici
SMS Onaylı
Mesaj Lideri
Bedavaya uzaktan eğitim veriyoruz arkadaşlar , katılımlarınızı bekliyoruz :)

Yusuf İhsan
Yusuf İhsan  yorum yaptı
Bunlar da yeterli olur , yanına yeşil mercimek , ıspanak , nohut gibi kaliteli bitkisel proteinler ekleriz . İsterseniz katılabilirsiniz akademiye , her zaman bekleriz :)

Y
Yunus Emre yorum yaptı
Teşekkür ederim en kısa zamanda ayriyeten yağ yakımı ve kas kütlesi artışı için forumda yararlanabileceğim ana bir kaynak var mı beslenme hakkında [kalori makro vb]

Yusuf İhsan
Yusuf İhsan  yorum yaptı
Forum Üyesi
İNŞALLAH bugün idmandan sonra tavsiyelerinizi alacağım. Kendi başıma yeterli olmuyor sanki , 3 aydır (45) antrenman yaptım ağırlıklar arttı ama 3 ay önce nasılsam sanki aynı gibiyim görüntü olarak.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: