Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Üçgen vücut için

metinhx4

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Merhabalar arkadaşlar üçgen vücut için ne tür çalışmalar yapabilirim?

Önceki Konu

M.Akif Mızrak

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
üçgen vücudun mantığı ince bel geniş omuzdur. göbek varsa önce onu eritmen lazım (bununla ilgili yeteri kadar bilgi forumda ve internette mevcut), aynı zamanda omuz ve sırtını da (barfiks, lat pull down, bent over vs.) geliştirmen gerekiyor

metinhx4

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
üçgen vücudun mantığı ince bel geniş omuzdur. göbek varsa önce onu eritmen lazım (bununla ilgili yeteri kadar bilgi forumda ve internette mevcut), aynı zamanda omuz ve sırtını da (barfiks, lat pull down, bent over vs.) geliştirmen gerekiyor
Belim genetik olarak galiba çok ince değil göbek yok güzel uygulaya bileceğim bir program önerir misiniz rica etsem

edit: ayrıca netten baktım ancak tam anlamıyla yararlı bilgiler yok maalesef

Son düzenleme:

mrtcn

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 50. Mesaj!
Fit Puan
0
Bence ayri bi program yoktur cunku zaten gelistikce ucgen vucut olacagini düşünüyorum

M.Akif Mızrak

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Sadece göbekteki yağları eritmek gibi bi olay yok. En basit haliyle söyleyeyim diyet+kardio yaparak fazla kilolardan kurtulman lazım. Arkadaşın da söylediği gibi kasların geliştikçe üçgen olursun zaten

Sent from my iPhone using Tapatalk

merttaylankoroglu

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 50. Mesaj!
Fit Puan
0
Belim genetik olarak galiba çok ince değil göbek yok güzel uygulaya bileceğim bir program önerir misiniz rica etsem

edit: ayrıca netten baktım ancak tam anlamıyla yararlı bilgiler yok maalesef
Muhtemelen üstün körü baktınız.Bilgilenmek istediğinizde çok yararlı bilgiler bulabilirsiniz.
Yağ oranı düşecek,bel incelecek.
Latissimus dorsi kaslarını çalıştıracak egzersizlere yöneleceksiniz.Bunlar sırt egzersizlerinin geniş tutuş olanlarıdır.(wide pull ups,lat pull down vs.)

metinhx4

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Anladım arkadaşlar teşekkürler.