Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Turkesterone ve Beta-ecdysterone Nedir?

Fatih A.

Moderatör
SMS Onaylı
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
4
Arkadaşlar Bodytr sitesinde bu ürünlerin doğal steroid gibi birşey olduğu(Benim anladığım steroid değil diyor yazar) yazıyor, bu ürünler steroid mi yoksa başka hormonlar mı? Vücuda dışardan başka hormonlar verilebilir mi örneğin büyüme hormonu? Ticari oyunlar mı yapıyorlar bu ürünler doğaldır diye? İsmi de garip Turkesterone ??

Son düzenleme:

crowN

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Bende merak ettım acıkcası ama steroid'in her turlusu zararlı derler ama :)

moothy

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Beta olan ispanak õzu,spinat diye genrise de satiliyor,protein sentezini arttiriyor,tabiki balondan ote birsey degil

can büyükelyas

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
Fit Puan
0
Arkadaşlar Bodytr sitesinde bu ürünlerin doğal steroid gibi birşey olduğu(Benim anladığım steroid değil diyor yazar) yazıyor, bu ürünler steroid mi yoksa başka hormonlar mı? Vücuda dışardan başka hormonlar verilebilir mi örneğin büyüme hormonu? Ticari oyunlar mı yapıyorlar bu ürünler doğaldır diye? İsmi de garip Turkesterone ??
Sevgili dostum bahsedilen şey ıspanak özütü. Ticari tuzak paranızı kaptırmayın. Bahsedilen hormonlar bazı supplementlerde var ki ben kullandım animal m stakta var. Ki animal m stak bazı sitelerde prohormone kabul edilmesine rağmen bes para etmez. Supplement ve takviye işine bu kadar takılma. Öncelik her zaman beslenmedir.

R@j

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Bu ticaret tuzağı değildir, böyle bir şey var evet Ecdysterone doğal steroid diyelim biz buna ve bildiğim kadarıyla Turkesterone da diğer adı sanırım
yada Spinact Extract

Bulabilirsen
Tavsiyem ise bu kombinasyon ; Tribulus + Ecdysterone STACK !

Weider Tribulus Terrestis Anabolic Formula ( Weider'in diğer tribulus u ile karıstırma diğer, Weider Tri-Complex Tribulus bunu demiyorum ben)
+
Weider Beta-Ecdysterone 150 Kapsül

Son düzenleme:

can büyükelyas

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
Fit Puan
0
Bu ticaret tuzağı değildir, böyle bir şey var evet Ecdysterone doğal steroid diyelim biz buna ve bildiğim kadarıyla Turkesterone da diğer adı sanırım
yada Spinact Extract

Bulabilirsen
Tavsiyem ise bu kombinasyon ; Tribulus + Ecdysterone STACK !

Weider Tribulus Terrestis Anabolic Formula ( Weider'in diğer tribulus u ile karıstırma diğer, Weider Tri-Complex Tribulus bunu demiyorum ben)
+
Weider Beta-Ecdysterone 150 Kapsül
Bahsettiğin ürün ticari tuzaktır bu birincisi, weider ürünleri weiderler nedeniyle şişirilmiş bir balondur bu ikincisi, tribulus 30 yaşından önce bir işe yaramaz ki gerçek tribulus tribestandır weider saçmalığı nedir ya. Bu da üçüncüsü. Popülist kültür mantığını aldanıp placebo etkisi görüyorsun o kadar. Yazdıklaının hepsi çöptür.

R@j

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Bahsettiğin ürün ticari tuzaktır bu birincisi, weider ürünleri weiderler nedeniyle şişirilmiş bir balondur bu ikincisi, tribulus 30 yaşından önce bir işe yaramaz ki gerçek tribulus tribestandır weider saçmalığı nedir ya. Bu da üçüncüsü. Popülist kültür mantığını aldanıp placebo etkisi görüyorsun o kadar. Yazdıklaının hepsi çöptür.
Belki senin yazdıkların çöp, hemen bu kadar sert eleştirmesen ?

Weider'in bu dediğim urunlerını bu kombınasyonla mı kullanıp ta tecrube mı ettın kı bu kadar kendınden emın konusuyorsun ?

Merak etme Sopharma nın urunlerını de ıyı bılıyorum (yurt dısında rahat temın ettım bızzat bulgarıstan da Sofya'da Clenbuterol,Salbutamol gibi..)
ama Weider de yapmıs .
Etkisi de muhakkak var oyle sacmalık mı olur koca fırma bos yere mı surdu bu urunu pıyasaya ?

Placebo etkisi değil, kaldı ki Weider in Beta-Ecdysteron u da Turkıye de bulamazsın

Tribulus Terrestris tropikal alanlarda yetişen bir bitki
Tribulus Terrestris vücutta Luteinizing (LH) hormonunun salgılanmasını sağlayan hypothalamusu uyararak vücutta LH seviyesini artırıyor ve LH ın yükselmesiyle testesteron hormonunda artış gözleniyor DHEA ve Androstenedione testesteron üretimi için ham madde sağlarken, Tribulus Terrestris (LH) hormonu seviyesini yükseltmek yoluyla testesteron düzeyini artırmaktadır. ve bu teribulus terrestris yıllarca demir perde ülkelerinde DOĞAL STEROİD olarak kullanılmış. Steroid kullanan bir çok vücut geliştiricinin doğal LH ve testesteron üretimleri bozulmaktadır. Tribulus Terrestris, steroid kullanarak vücut dengesini bozmuş olan bu sporcuların doğal dengelerini yeniden kazanmalarına yardımcı olabilir.

Tribestan ; natural ama yine de kür halinde kullanilmali.6 hafta kullanim sonra 4 hafta ara gibi...

ve sonuc olarak kullanmak ve etkisini öyle görmen lazım herkesteki etki farklı sonucta
kullanmadan tecrübe etmeden kesin cümleler kurma !

Yorumlarına saygı duyuyorum ama eleştirirken dozajını aşma,
ben senın yorumlarına rencıde edecek sekılde cop vs. tarzı seyler yazmıyorum uslubuna dıkkat et
ben sadece bı seyler aktarmak ıstedım amma dogru amma yanlıs katılmak ısteyen katılır ıstemeyen okumadan gecer .

Son düzenleme:

isacan35

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Arkadaşlar o sitedeki söz konusu kürün maliyeti 2000 lira civarında mıydı neydi yanılmıyorsam. varsa paranız deneyin :).