Tüm Sorularınızı Cevaplıyoruz

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Yönetici
SMS Onaylı
Merhaba değerli forum üyelerimiz ,

Her gün aramıza bu spora yeni başlayan bir sürü arkadaşımız katılıyor.

Sordukları sorular birbirlerine hep çok yakın :

Antrenman programı verir misin,nasıl yağ yakabilirim,
nasıl plaj vücuduna ulaşabilirim,
Nasıl kilo alabilirim , şu supplementi nasıl kullanmalıyım vs.

O yüzden spora yeni başlayan veya önceden beri yapan , kafasında bir sürü soru bulunan arkadaşlarımız için bu konuyu açtık .

Sorduğunuz tüm sorulara müsait olduğumuz en kısa vakitte Ben ,@Ahmet Doğanay hocalarımız dönecektir.

Sorularınızı bekliyoruz :)

Bazen bildirim gelmeyebiliyor , o yüzden sorduğunuz sorunun sonuna beni ,@Ahmet Doğanay 'ı hocalarımızı etiketlerseniz sevinirim :)

Son düzenleme:
Forum Üyesi

Konuma fikir belirtirseniz sevinirim

Yorum
Forum Üyesi
Spor ve Libido hakkında soru sormak istiyorum. 2.5 yıldır yaklaşık haftanın 5 günü spor yapıyorum. Genelde yoğun antremanlar oluyor. 1 saat 30 ile 1 saat 45 Dakika arası değişiyor. Ben 45-46 kilo verdim ve ağır bir şekilde vücut geliştiriyorum ama libidomda hissedilebilir bi azalma hissediyorum. Canım hiç bir şey istemiyor kiloluyken her şeye saldırabilecek beni şu an hiç bir şey etkilemiyor eski kadar. Ara sıra mastürbasyon yapsam da zevk alamıyorum eskisi gibi testesteron vb. değerlere baktırdım hiç bir sorun yok tahlillerde.

Kullandığım supplementler:
Preworkout challanger v7 anteramandan önce içiyorum
zma
arjinin
omega 3 d vitamini c vitamini

1 Yorum
Alper Kurt
Alper Kurt yorum yaptı
Kiloluyken östrojeniniz fazla olabilir bu bağlamda testonuz karşılık olarak artmış olabilir. Kilo verdiğinizde ise östrojen düşmüştür bu yüzden testo da düşüşe geçmiştir. Bu da bir ihtimal. Ancak psikoloji ihtimalini de gözden geçirebilirsiniz. Bu ilk söylediğim şey çok nadirdir. Genelde kilo verince yani ideal yağ oranına düşünce libidosu artması gerekir.

Forum Üyesi
12 saat işe gidiyorum iş yerinde yemek sokturmuyorlar ordaki yemekleri yiyorum nekadar sıkıntı ve antreman nasıl olmalıdır .

1 Yorum
Batuhan Karakaya
Batuhan Karakaya  yorum yaptı
Kalori say orada çok yağlı yiyorsan evde yememeye çalış proteinini tam al oldugu kadar antrenman için diğer konulara göz atabilirsin arama kısmından yeni başlayanlar için

kardeşim o hareketi yanlış yapıyorsun (!)
Forum Üyesi
ne zaman protein ne kadar protein aldığımız önemli mi yoksa yastığa kafamı koyduğumda günde total aldığım protein sayısı yeterli ise sorun yok mudur ? ben 400 pirinç ve tavuğu pişirip 3 öğüne bölüyorum kahvaltı ve 3 öğün olmak üzere 4 öğün bi de ara öğün yiyorum

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: