Tüm Sorularınızı Cevaplıyoruz

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Moderatör
SMS Onaylı
Mesaj Lideri
Merhaba değerli forum üyelerimiz ,

Her gün aramıza bu spora yeni başlayan bir sürü arkadaşımız katılıyor.

Sordukları sorular birbirlerine hep çok yakın :

Antrenman programı verir misin,nasıl yağ yakabilirim,
nasıl plaj vücuduna ulaşabilirim,
Nasıl kilo alabilirim , şu supplementi nasıl kullanmalıyım vs.

O yüzden spora yeni başlayan veya önceden beri yapan , kafasında bir sürü soru bulunan arkadaşlarımız için bu konuyu açtık .

Sorduğunuz tüm sorulara müsait olduğumuz en kısa vakitte Ben ,@Ahmet Doğanay hocalarımız dönecektir.

Sorularınızı bekliyoruz :)

Bazen bildirim gelmeyebiliyor , o yüzden sorduğunuz sorunun sonuna beni ,@Ahmet Doğanay 'ı hocalarımızı etiketlerseniz sevinirim :)

Son düzenleme:
Forum Üyesi
yağ oranları hakkında genel bir bilgi verebilir misiniz ? Arkadaşım 70 kilo 182 boyunda ve de yüzde 8 yağ oranında olduğunu iddia ediyor , ben çocuk dan daha parçalı olmama rağmen inanamadım böyle bir rakama çocuğun beli kalın ve göğüsleri hala hafif yağlı durumda karın kaslarıda üstleri belirgin sadece , yardımcı olabilir misiniz ?

Yorum
Forum Üyesi
Ö
ömerfarukgüler yorum yaptı
benim bildiğim yarışmacıların podyuma çıktığı yağ oranları yüzde 8 yağ oranı , natural vücut geliştirmede yapan insanlarda bu kadar büyük bir fark olacağını düşünmüyorum .Özellikle yüzde 5-9 arasındaki rakamlarda , ciddi anlamda kafam karıştı... Cevapladığın için teşekkürler

Ahmet Yalçınkaya
Ahmet Yalçınkaya  yorum yaptı
öncelikle böyle bir kaide yok yani podyuma %4-5 çıkan sayısı daha fazla %8 ise natural sporcuların genelde altına düşmesi önerilmeyen bir yağ oranıdır , ve her %8 yağ oranındaki adam aynı olmaz birinin kas kütlesi daha fazla dır birininki daha az yani ben yağ oranımı %8 e düşürsem böyle gözükürüm demek yanlış bir varsayım olacaktır

Ö
ömerfarukgüler yorum yaptı
demek istediğini anladım yani 50 kilo bi adamın yüzde 8 yağ oranıyla 100 kilonunki bir olmaz diyorsun. Teşekkürler konuyu kavradım

• :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh:
  • :rolleyes: