Çözüldü Tek bölge çalışılmalı mı?

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Selam arkadaşlar.

İşimden ve zaman kısıtlamasından dolayı tek bölge çalışmak zorundayım daha doğrusu düşünüyorum günlerdir internette araştırıyorum yazılar okuyorum kimi daha iyi diyor kimi olmaz diyor.
Kafam çok karışık şuan bir cevap bulamadım şuana kadar.Ne yapmalıyım yada tek bölgeyi nasıl yapmalıyım bir bilen varsa cevap verebilir mi?

Çözüm
Tek bölge natural sporcular için önerilmiyor ilaç alırsın yarışmacısındır profesyonelsindir tek bölge olabilir ama natural olanlar için çift bölge ya da ppl uygun görülüyor zaman kısıtlaması derken bir günde iki bölgeyi de 40 dakika da bitirebilirsiniz çok fazla harekete gerek yok zaten Güray hocanın ppl programını da yapabilirsiniz öneririim
Tek bölge natural sporcular için önerilmiyor ilaç alırsın yarışmacısındır profesyonelsindir tek bölge olabilir ama natural olanlar için çift bölge ya da ppl uygun görülüyor zaman kısıtlaması derken bir günde iki bölgeyi de 40 dakika da bitirebilirsiniz çok fazla harekete gerek yok zaten Güray hocanın ppl programını da yapabilirsiniz öneririim

Yorum
Çözüm
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek: