Tanışmaca

Carlos Walker

Forum Üyesi
10 Eylül 2014
10
1
3
İstanbul
Forumda yeniyim.Bu bölümde herkes kendinden birkaç cümle ile bahsederse benim gibi yeni gelenler için tanışma ortamı yaratmış oluruz.Kullanıyorsanız Twitter,İntagram gibi hesaplarınızın bağlantılarınıda paylaşırsanız birbirimizi takip etme olanağına sahip oluruz :)

Nacar

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
6 Eylül 2014
35
15
8
Şanlıurfa
2. mesajda benden olsun :) . Adım Hamza Beden eğitimi öğretmeniyim osmaniye de yaşıyorum 1. Kademe fitness antrenörüyüm :) .

Carlos Walker

Forum Üyesi
10 Eylül 2014
10
1
3
İstanbul
Konuyu açmışım ama kendimden bahsetmemişim :)

Adım İbrahim.İstanbulda yaşıyorum.Ama Karabük Üniversitesini kazandığım için Karabük ikinci şehrim.Yaklaşık 14 aydır Vücut geliştirme ile ilgileniyorum :)

Memnun oldum Hamza hocam :)

Son düzenleme:

mitrovic

Forum Üyesi
13 Ağustos 2014
7
0
1
Adım Burak :) İstanbul'dayım. İstanbul Üniversitesi'nde okuyorum, önemli bir gazetede editörlük yapıyorum, 16 aya yakın VG geçmişim var. Vaktinde 4-5 ay yapıp bırakmışlığım da oldu, herkese bol şans.

Sent from my iPhone using Tapatalk

mujjoo

Forum Üyesi
12 Eylül 2014
2
0
1
Merhaba arkadaslar bende savas hocaya youtube da denk geldim buraya kadar ulastim :) adim mucahid bukreste yasiyorum, bu zamana kadar savunma ve yakin dovus sporlariyla ilgilendim suan da bu fitness isine sardim bir ay oldu azimle calismaya devam herkese bol sans :)

facebook.com/bossphorus.anatolian
Instagram; @muujjo

Son düzenleme:

35myoz

Forum Üyesi
16 Eylül 2014
23
2
3
38
Merhaba Arkadaşlar,

Ben İzmir' den Mahmut, Foruma daha önce kayıt olmuştum fakat serverda yaşanan HDD arızası sonucu sanırım kayıtlar gitmiş, bundan dolayı tekrar kayıt olmak zorunda kaldım. Savaş Hocayı Youtube kanalı üzerinden tanıdım , ilk başta çok da videoları ve demeçleri beni tatmin etmemişti fakat tüm videolarını izleyince bu adamda bir ışık var dedim, bilimsel olarak ve düzgün bir şekilde konuşması beni etkiledi, bundan sonra takipdeyim.

Saygılar

Aydn66

Forum Üyesi
18 Eylül 2014
4
0
1
Herkese iyi günler iyi sporlar. Bursada yaşıyorum Bulgaristan doğumluyum, orman mühendisliği 3. sınıf öğrecisiyim. Fitness'a 3 yıl önce aşırı amatörce başladım ara versem de çalışmaya devam ettim düzgün çalışmaya mart 2013te başladım ama tatillerde yine ara vermek zorunda kaldım. Bu siteyi kurduğu için Savaş hocaya ve yardım edenlere çok teşekkürler. İngilizcem baya iyi seviyede bi yardımımız dokunabilir :)

Facebook
https://www.facebook.com/AYDINOZAY1905

Son düzenleme:

furkanayk

Forum Üyesi
21 Eylül 2014
1
0
1
23
Sa beyler istanbuldayim anadolu yakasinda marmara universitesinde ogrenim goruyorum 1yili askin suredir vucut gelistirme ile ugrasiyorum burdan hepinizi selamliyorum

kimyaali2

Forum Üyesi
21 Eylül 2014
1
0
1
22
arkadaşlar selam ben personal trainer olmak istiyorum bunun için ne yapmak gerekiyor nereyi okumam gerekiyor bilgi verirmisiniz

Savas Cebeci

Yönetici
Site Admini
2 Haziran 2014
244
667
93
New York
Tanisin birbirinizle. Ben beden egitimi ogretmeniyim gerci yapma firsatim olmadi hic :) Bos zamanlarimda bric oynarim, kite surf le ilgileniyorum. Eskiden tenis cok oynardim son yillarda pek oynayamiyorum. Sinema ozel ilgim. Hemen hergun bir film izlerim.

• Beğendim
Tepkiler: 1 kişi