Soru Sustanon primobolan kullanımı sonrası

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Merhaba abilerim kardeşlerim 2018 yaz aylarında 12 hafta sustanon primobolan kullandım haftada 2 kere 1 er tüp. Kullandığım zamanlarda bomba gibiydim gerçekten baya aktif bi seks hayatım vardı, bıraktıktan birkaç ay sonrasına kadar. Cinsel İsteğim hep çok fazlaydı bunu da kaybettim malesef o zamanlarda konuştuğum birkaç kişinin söylediği şeye göre zamanla( bu sürenin seneye kadar çıkacağını da söylemişlerdi) düzeleceğini düşündüm ama öyle olmadı. Yaklaşık 3 sene oldu sertleşmem oluyo evet ama %80 olarak sertleşiyo bazı durumlarda aldığım takviyeler sayesinde %100 sertleşme yaşıyorum ve cinsel isteğim çok çok azalmış durumda doktorlara gittim benden kan falan alıp değerlerimin normal olduğunu sorunumun psikolojik olduğunu söylediler. Bu durumun bekleyerek düzeleceğine inancımı yitirdim artık 3 3.5sene oldu bu kadar sürede düzelmeme imkanı yok eğer normal şekilde düzelecek olsaydı. Şimdi size sorum sorunumun ne olduğunu net bi şekilde nasıl anlarım hangi testlere gitmem gerekir sorunumun psikoloji olduğunu söylemeyip sorunu araştırıp gerçekten sebebini söyleyebilecek tanıdığınız ürolog var mı istanbulda?
bir sürü para harcayıp bi sonuç alamamış insanlar var para harcamak problem değil harcadığıma değdikten sonra. Hangi testler sorunumun hormonsal ya da psikolojik olduğunu netleştirir, bu konuda gerçekten bilgili kişiler yardımcı olursa elimden geleni yapabilirim ben de sizin için vaktinizi ayırıp okuyup bilginizi paylaştığınız için şimdiden teşekkür ederim. Mutlu sağlıklı günler dilerim

Forum Üyesi
Kürde temel testler vardır, kür öncesi lh , fsh, e2,s Testo, t Testo, prolaktin, gibi bunları kür öncesi, kür içi, ve kür sonrası yaptırman lazım. Kür öncesi ve sonrası önlem gerektirir keşke kür öncesi testleriniz elinizde olsaydı. Kür öncesi testler ile , kürden çıktıktan sonra ki testleriniz aynı sonuçları veriyor ise durum psikolojiktir. Kür öncesi ve sonrası test sağlamlık kontrolü gibi yani.
Kür içi test ise ilacın çalışıp çalışmadığını gösterir. İşte Testo artar, lh fsh sıfırlanır gibi.
Her şey bu sayılar üzerine, sayılar normalse psikolojik

Yorum
Forum Üyesi
Kürde temel testler vardır, kür öncesi lh , fsh, e2,s Testo, t Testo, prolaktin, gibi bunları kür öncesi, kür içi, ve kür sonrası yaptırman lazım. Kür öncesi ve sonrası önlem gerektirir keşke kür öncesi testleriniz elinizde olsaydı. Kür öncesi testler ile , kürden çıktıktan sonra ki testleriniz aynı sonuçları veriyor ise durum psikolojiktir. Kür öncesi ve sonrası test sağlamlık kontrolü gibi yani.
Kür içi test ise ilacın çalışıp çalışmadığını gösterir. İşte Testo artar, lh fsh sıfırlanır gibi.
Her şey bu sayılar üzerine, sayılar normalse psikolojik
Cevabın için çok teşekkür ederim, ama ben de bilgisiz hoca maduru oldum malesef yaşım baya gençti olduğum zamanlarda hiç böyle bişeyden de bahsetmedi allah ne verdiyse. Genel olarak olması gereken değerler vardır herhalde az çok tahmin edilen ortalama değerleri vardır, bunları not ediyorum testine gidicem devlet hastanelerinde bakılıyor mu bunlara bakılmıyorsa nerelerde baktırabilirim bu testlere

Yorum
Forum Üyesi
eksiksik olarak hangi testlere girmem gerektiğini söylerseniz en kısa sürede gidip o testlere girebilirim

Yorum
Forum Üyesi
Hocam maalesef kür öncesi testleriniz yoksa işiniz biraz sorunlu.
Şöyle anlatayım kür öncesi testosteron hormonunuz 7 idi (referans aralığında), daha sonra Kür yaptınız kür sonu ilaç vücuttan çıktı gitti artık vücut kendi testosunu üretmeye başladı eskisi gibi ama testonuz şu anda 4(referans aralığında) yani bunu anlamak biraz zor en iyi sonuç kür öncesi alsaydınız olacaktı.

Google’da kür için hormon testi yazın çıkacaktır, devlette direk hormon testi istiyorum şunlara bakılacak derseniz yapmazlar.
Bu durumda ise iktidarsızlığım var, istek yok sebepsiz kilo almaya başladım gibi bahaneler ile genel bir hormon testi isteyebilirsiniz.

2 Yorumlar
O
Okuyombenya yorum yaptı
Bu hormon testlerini ürologdan mı istemem gerekiyo onlar mı yönlendiriyo bu konuda bilginiz var mı ?

Alper Kurt
Alper Kurt yorum yaptı
Evet ürolog yapar, endokronoloji yapar. Belki dahiliye doktoru bile yönlendirip yaptırtabilir. Hocam aç karnına gidin gidebildiginiz en erken saat gitmeye çalışın birde

• :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh:
  • :rolleyes: