Suriye vatandaşlığına geçen Türk vatandaşları

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Arkadaslar kesinlikle siyasi bir amaç yok konu için de.
Başlıkta dediğim gibi Suriye vatandaslığına geçen Türkler var sınavsız universite girişi sonrası iki Turk vatandas geçmisti bugune kadar yardım, fırsat ve imkanlardan faydalanmak için belki de tepki için 7 Turk vatandaslığını degistirdi. :D
Ne dusunuyorsunuz bu konuda ?

SMS Onaylı
Forum Üyesi
Arkadaslar kesinlikle siyasi bir amaç yok konu için de.
Başlıkta dediğim gibi Suriye vatandaslığına geçen Türkler var sınavsız universite girişi sonrası iki Turk vatandas geçmisti bugune kadar yardım, fırsat ve imkanlardan faydalanmak için belki de tepki için 7 Turk vatandaslığını degistirdi. :D
Ne dusunuyorsunuz bu konuda ?
Merak ettiğim için soruyorum; Suriye ile diplomatik ilişkiler kopmuşken nasıl yapabiliyorlar bunu?

Bu arada çevremden birisinin 2 yıl önce Yunanistan' a Suriyelilerle beraber gittiğini öğrendim. Suriye vatandaşı olduğunu iddia etmiş ama kanıtlayamadığı için geri göndermişler.

Yorum
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Merak ettiğim için soruyorum; Suriye ile diplomatik ilişkiler kopmuşken nasıl yapabiliyorlar bunu?

Bu arada çevremden birisinin 2 yıl önce Yunanistan' a Suriyelilerle beraber gittiğini öğrendim. Suriye vatandaşı olduğunu iddia etmiş ama kanıtlayamadığı için geri göndermişler.
Diplomatik ilişkiler kopmus olabilir ama uluslar arası insani ilişkiler devam ediyor nasıl basarabiliyorlar bilmiyorum tam bende haberlerde gordum ilk once iki kişi şimdi de 7 kişi. Suriyelilerle giden Turklerde var belki yuzlerce kisidir

Yorum
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Devletin verdiği imkanları görünce benimde geçesim geliyor. Kendi vatandaşına, halkına bakmayan devletten ne beklenir :)

Yorum
Forum Üyesi
Devletin tanıdığı imkanları herkes görüyor. Yok verilmiyor edilmiyor diyorlar. Ee bizim ülkemizin cebinden çıkmamış olabilir. Sonuç olarak veriliyor.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: