Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Suriye vatandaşlığına geçen Türk vatandaşları

Theseus

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
Fit Puan
0
Arkadaslar kesinlikle siyasi bir amaç yok konu için de.
Başlıkta dediğim gibi Suriye vatandaslığına geçen Türkler var sınavsız universite girişi sonrası iki Turk vatandas geçmisti bugune kadar yardım, fırsat ve imkanlardan faydalanmak için belki de tepki için 7 Turk vatandaslığını degistirdi. :D
Ne dusunuyorsunuz bu konuda ?

Ekrema

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Arkadaslar kesinlikle siyasi bir amaç yok konu için de.
Başlıkta dediğim gibi Suriye vatandaslığına geçen Türkler var sınavsız universite girişi sonrası iki Turk vatandas geçmisti bugune kadar yardım, fırsat ve imkanlardan faydalanmak için belki de tepki için 7 Turk vatandaslığını degistirdi. :D
Ne dusunuyorsunuz bu konuda ?
Merak ettiğim için soruyorum; Suriye ile diplomatik ilişkiler kopmuşken nasıl yapabiliyorlar bunu?

Bu arada çevremden birisinin 2 yıl önce Yunanistan' a Suriyelilerle beraber gittiğini öğrendim. Suriye vatandaşı olduğunu iddia etmiş ama kanıtlayamadığı için geri göndermişler.

Theseus

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
Fit Puan
0
Merak ettiğim için soruyorum; Suriye ile diplomatik ilişkiler kopmuşken nasıl yapabiliyorlar bunu?

Bu arada çevremden birisinin 2 yıl önce Yunanistan' a Suriyelilerle beraber gittiğini öğrendim. Suriye vatandaşı olduğunu iddia etmiş ama kanıtlayamadığı için geri göndermişler.
Diplomatik ilişkiler kopmus olabilir ama uluslar arası insani ilişkiler devam ediyor nasıl basarabiliyorlar bilmiyorum tam bende haberlerde gordum ilk once iki kişi şimdi de 7 kişi. Suriyelilerle giden Turklerde var belki yuzlerce kisidir

furkanbayer

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 50. Mesaj!
Fit Puan
0
Devletin verdiği imkanları görünce benimde geçesim geliyor. Kendi vatandaşına, halkına bakmayan devletten ne beklenir :)

Ücgenvucutluu

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Devletin tanıdığı imkanları herkes görüyor. Yok verilmiyor edilmiyor diyorlar. Ee bizim ülkemizin cebinden çıkmamış olabilir. Sonuç olarak veriliyor.