Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

SupplementLer BulkinGTe

Nebi

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Meraba ArkadasLar :)
Sizlere sorum oLacakti 2aydir bulktayim ve tabii ki de beslenme duzenim var makro hesaplarim falan hepsi yerinde ve supplement olarak ta whey protein tozu kreatin-Cell tech performance series ve aminomax 8000 almistim. Whey protein tozu hala duruyo bitmedi ama aminomaxla kreatin bitti. Simdi arkadaslar BCAA almak istiyorum sizce nasil bir supplementtir yani uzun surecli kullananlarda bir az deyisiklik falan oldumu?.Kas onariminda ve protein sentezinde onemli rol oynadigi deyiliyor. Kreatin olaraksa bana kompleks kreatinlerden neleri uygun gore bilirsiniz? Ben cell tech kullandim ve kotu de deyil yani 2. Kutu da ala bilirim
Ve Savas Hocanin sozu vardi supplementler onemlidir ama butun paranizi da supplementlere yatirmayin.Simdi maddi olarak durumum iyi yani bana tavsiyeler verin kendi kullandiklarinizi ve bulk icin uygun olanlari :)
TesekkkurLerr

hakanunluer

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Merhabalar, size Scivation Xtend 381 gr. önerebilirim. Porsiyonunda 2500 mg glutamin ve 7000 mg BCAA içeriğiyle favorimdir. Kombininizde glutamin göremedim onun için. Hardline KGT de alırsan bunun yanına 2 kalemde kreatin glutamin ve bcaa ihtiyacını karşılayacaığını düşünüyorum.
BCAA (branched chain amino acids): Diğer aminoasitlerden en önemli farkı karaciğere uğramadan direk kas dokusu
tarafından emilmesidir ki, bu sayede kısa süre içerisinde kaslar için enerji yaratırlar.Bunun yanında da kardeşim çift zincirli
esansiyel amino asit olduklarından diğer amino asitler gereksinim duyduğunda onlara bir miktar yardım eder ve protein sent
ezini hızlandırır. Dayanıklılık performansının süresini arttırır.
Laktik asit miktarını azalttığından yorgunluğumuzu azaltır.
Fikrimi sorarsan da ben BCAA'nın antreman sırasında kullanılmasından yanayım. Yorumum bunlardan ibaret; yanlışlarım
varsa daha profesyonel arkadaşlarım, hocalarım düzeltirse memnun olurum. İyi günler, iyi sporlar :)

Nebi

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Tesekkur ederim :) Ben de Scivationu Düşünmüştüm iyi bi ürün